Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hova forduljak...

Mit tegyek, hova forduljak még? Ilyen szerencsétlen vagyok? Ez már többről szól, mint a természetes szelekció!

Figyelt kérdés

Volt egy korai vetélésem, 5 hetesen, akkor majd 4 hétig véreztem. Ez tavaly márciusban volt.

Júliusban pozitív tesztek, kicsit erősödés, aztán egyre halványabb 2. csík = Kémiai terhesség.

Kedden ismét pozitív a teszt, reménykedek, vannak tünetek. Tegnap már halványabb, tünetek kezdenek alábbhagyni, ma már a tegnapitól is halványabb, "van csík, vagy nincs csík" szerű, alig látható. Még egyszer, hétfőn megpróbálom, de semmi reményem nincs már. Valószínű kémiai ez is!

Van már egy kisfiunk, de nagyon vágyunk kistesóra már.

Szoptatás alatt volt mensesem, rendesen. Abbahagytam a szoptatást, 3 hónapig meg sem jött. Utána orvos, gyógyszerrel meghozták a vérzése, + Clostilbegyt, h biztosan beinduljon a peteérés. Volt is, ennek "következménye" az 1. vetélés. Azután júliusban a kémiai.

A nőgyógyászom szinte hülyének nézett, hogy alig van hcg a véreredmény szerint, és terhességre gondolok. nem tudtam akkor még, hogy van olyan, h kémiai terhesség.

Aztán elmentem magán nőgyógyászhoz, Debrecenbe, mert általában jó orvosok vannak ott. Az is azt mondta várjunk, + Clostybegit. Jó sok pénzt elkért, semmivel sem lettem okosabb. Ja és nekem kellett mondanom, hogy egy hormon vérvételre küldjön már el. Ezek orvosok? A hormon értékeim normálisak.

De miért nem fejlődik? A méhnyálkahártya vastagságával nekem sem volt soha problémám, minden ok. akkor mi lehet a baj? Mert itt már többről van szó, mint arról, h a természet szelektál...

Kihez forduljak? Mit nézessek meg? De még a magán orvosok sem állnak úgy az emberhez, mint ahogy kellene, de 12000-t el tud kérni a vizsgálatért! Aztán semmivel sem okosabb az ember.

Annyira el vagyok keseredve. Mit tegyek?

A kisfiammal minden rendben volt a terhesség alatt, könnyű szülés, minden rendben. Előtte soha nem voltak ciklus gondok, sem vetélés, kémiai terhesség.

Nem vagyok túlsúlyos, nem cigizek, gyümölcsöt, zöldséget naponta eszek. Mi történik velem?

(A teszteket jól értelmezem, ugyanazt a fajtát szoktam mindig csinálni, ha nincs semmi, nincs . csík sem, ha van valami, megjelenik a 2. csík is!)


2014. jan. 17. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 35 napos a ciklusom, a 3. a 19. és a 28. napon volt nekem a vérvétel, attól hogy hosszabb a ciklusod még lehet követni.

Csak jó tanács nézesd meg a terhelt vércukor és inzulin szintedet is, valamit a TSH szintedet is

2014. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindent meg fogok, végül is így derül ki. Lehet elmegyek egy meddőségibe, ott hátha nem kell kérni, hogy ezt meg azt nézzék már meg! Mert eddig az volt sajnos. :(
2014. jan. 20. 10:01
 13/14 anonim ***** válasza:

"A 3. és 21. napi hormonokat nem tudnák helyesen értelmezni, mivel ez csak 28 napos ciklusoknál mérvadó. Az én 30-35 napos ciklusaimnál, hónapról hónapra változik."


Hát... önmagában a 30-35 napos ciklusok sem normálisak (akárki akármit mond). Természetesen teherbe lehet esni így is, de hosszabb is a normálisnál, és nem is mindegy, hogy 30 vagy 35.

És a "nem tudták helyesen értelmezni" is kb. kamudumának tűnik. Ha hosszabb a ciklus, akkor nem ezeken a napokon küldenek, vagy nem csak ezeken a napokon. De értelmezni lehet az eredmény, max. az eredmény rossz.


Legalábbis az én dokim így áll hozzá.

Első.

2014. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Amióta csak menstruálok, azóta ilyen a ciklusom. Soha nem volt vele probléma, eddig!

Nem előírás, hogy mindenkinek 28 napos ciklusai legyenek.

Van akinek kevesebb, van aki több naponta menstruál.

40 naponkénti menstruációt is rendszeresnek tartanak az orvosok.

2014. jan. 23. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!