Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem látszik ultrahangon...

Miért nem látszik ultrahangon a terhesség?

Figyelt kérdés

Január 13-án voltam orvosnál,mert két hete késett a menstruációm és kb két hete görcsöltem is.A hőm fenn van körülbelül ugyanennyi ideje.9-én csináltam tesztet ami negatív lett.

Nos az orvos megvizsgált,azt mondta meg van nagyobbodva a méhem.Ultrahangon megnéztek,semmit sem láttak az ég világon,csak 9,7 mm-es nyálkahártyát.Kaptam fogamzásgátlót és mastodynon cseppeket,mert az orvos azt mondta hogy ciklus zavar miatt nem jött meg és amint megjön kezdjem szedni.

Azóta se jött meg és ma kíváncsiságból csináltam egy tesztet,ami olyan erős két csíkos lett hogy majd' leugrott a helyéről.

8 hónapig megszakítással védekeztünk,de nagyon örülünk a babának!

Nagyon aggódom,mert semmi tünetem nincs,se hányinger,se aluszékonyság,csak a magas hő és néha pici görcsök.

2009-ben volt egy missed ab vetélésem,most nagyon félek.

Miért nem mutatott semmit az ultrahang?

Járt már valaki így?


2014. jan. 17. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid? És mikor volt az utolsó menstruációd? Lehet, hogy még nagyon fiatal a terhességed (hosszabb ciklusoknál szokott ez eltérést eredményezni) és azért nem láthatta.
2014. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Késői peteérésed lehetett, ami miatt később fogant meg a babátok. Ezért még valószínűleg nagyon korai terhesség volt 13-án, amit még nem látott a doki. Ekkor még csak a nyálkahártya megvastagodása jelezheti a terhességet. De a két csík most az elég bíztató.

1-2 hét múlva már biztos hogy többet fog látni az orvos.


A tünetek miatt ne aggódj, nekem egyik gyerekkel sem volt semmi tünetem és mégis egészséges nagyfiúk lettek. :-)

2014. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Egyébként Closty mellett a 14. napon semmi peteérést nem látott a doki, csak sok kicsi tüszőt. Aztán valamiért mégsem jött meg 30-32. napon. A 42. napon lett a 10-es tesz pozitív. Tehát a 30-32. nap körül volt késői peteérésem amiből született a kisfiam. :-)
2014. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bíztató válaszokat!

Múlt hónapban 60 napra jött meg de nem voltam terhes.Előtte is össze-vissza jött meg.Ezért most sem gondoltam terhességre,de ezek szerint mégis van és nagyon boldog vagyok :-)

Két hét múlva visszamegyek az orvoshoz és reménykedem hogy minden rendben lesz:-)

2014. jan. 17. 13:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó menstruációm november 30-án volt,de ez nem mérvadó,mert cikluszavaraim voltak már régóta.Most iszom a palástfű teát és nagyon vigyázok magamra.
2014. jan. 17. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Valoszinu,hogy kesobb fogant.

A tunetek miatt ne aggodj,rengetegen vegighordjak a terhesseguket tunetek nelkul.

Szamomra egy kicsit furcsa,hogy a dokiban fel sem merult a megvastagodott nyalkahartya miatt a terhesseg...

Legkorabban 1 het mulva menj orvoshoz,akkor mar biztos latnak valamit.

En egyebkent arra tippelnek,hogy kb akkor foganhatott amikor megkellett volna jonnie es ezert nem lattak semmit.

Egyebkent nalunk 1 hettel kesobb fogant a baba a szamitottnal,szoval ez azert nem ritka.

2014. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is arra tippelek hogy akkor foganhatott amikor meg kellett volna jönnie.Mondjuk már december 29-én nagyon begörcsöltem,30-án pedig késszúrásszerű fájdalmat éreztem.Lehet hogy a peteérést éreztem és akkor foganhatott.
2014. jan. 17. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!