Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esik vissza a...

Miért nem esik vissza a testhőmérsékletem? Megnéznétek a görbém? Valami hormon problémám lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom leírni a dolgot. Babát szeretnék, pár hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül, illetve volt már hogy megtermékenyültem, de menstruációval távozott. Az orvos azt mondta, hogy egy vetélés nem vetélés, lehet súlyos genetikai probléma volt. Szeptemberben felfáztam, de kaptam rá gyógyszert. Most decemberben nagyon szépen alakult minden, igaz nem az ovuláció napján voltunk együtt, hanem előtte nap reggel, meg utána nap este. Szépen felugrott a hőm, fenn is maradt. Ciklus 27.-ik napján csináltam clearblue tesztet, ami halvány pozitív lett. Ekkor már duzzadtak voltak a melleim, hozzájuk sem lehetett érni annyira érzékenyek voltak. Kezdtem is örülni, hogy most végre sikerült... De nem erősödött a tesztem, igaz nem clearbluet használtam utána. szerdán a digitális teszt is negatív lett. Végül 3 nap késéssel megjött. Nincs baba. A melleim egy napra "összeestek", az érzékenység nem múlt el. Most megint duzzadtak, nem tudom mire vélni. A hőmérsékletem alig esett vissza, meg megint emelkedik. Mi okozhatja ezeket a dolgokat? Pajzsmirígy vagy mi? Ráadásul tegnap óta már azt mondhatnám nem is vérzek, igaz nekem nem sok vérzésem szokott lenni, és csak 2-3 napig tart. Lehet mondjuk magas lenne a prolaktin szintem? Okozhat ilyen dolgokat?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[link]

[link]


2014. jan. 18. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem ártana azonnal bemenni a kórházba egy nőgyógyászhoz, mert ha terhes vagy és vérezgetsz, akkor progeszteronpótlást szoktak adni, hogy megmaradjon.
2014. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is menj be az ügyeletre! Lehet, hogy mégis baba van a dologban!
2014. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ott baba, de a vérezgetés tényleg nem jó!

Amúgy több ismerősöm mondta már sajnos, hogy a Clearblue sokszor ad tévesen pozitív eredményt. Ami a legrosszabb!!! De reméljük, Nálad nem ez a helyzet, mert a görbéd nagyon szép!

2014. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a clearblue teszt:

[link]

Ciklus 28.-ik napján ilyenek lettek a tesztek:

[link]

[link]

Ez pedig a 31.-ik napon:

[link]


Amint látjátok igazából emmilyen erősödés nem történt, és a 31.-ik napon meg is jött, úgy gondolom nincs baba. Elindult valami, de gyorsan véget is ért. Nem is ringatom magam ilyenekbe, mert így is alig tudom elfogadni. Nagyon elkeseredtem. :( De akkor mi lehet a baj? Nem volt még senki hasonló helyzetben?

2014. jan. 18. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, elindult valami, de nem maradt meg. Azért magas a hőd mert a progeszteronod még magas, lassan lecsökken majd.
2014. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azóta nem csináltál még egy tesztet, h még mindig pozitív-e?
2014. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!!! Úgy lehet, ahogy írtad. De én még mindig javasolnám a dokit!
2014. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, azóta nem teszteltem. Már biztosan negatív lenne... :(
2014. jan. 18. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnálom!
2014. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De mit gondoltok miért nem maradhat meg? Hormon baj vagy nem elég erős a méhem, nem elég vastag a méhnyálkahártyám? Mit tegyek, hogy jobb legyen? Az orvosom nem akar még kivizsgálásokra küldeni, szerinte még nem indokolt.

Köszönöm a megértéseteket és a válaszaitokat!

2014. jan. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!