Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.3-4 napja elég fura módon...

Kb.3-4 napja elég fura módon szúrkál a bal mellem, nem fáj, csak olyan fura, a mellbimbóim nem érzékenyek, és olyan mintha megnőttek volna a melleim. Próbálkozunk babával, ezek már a teherbeesés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Az alhasam fájt 1-2 napig amikor elvileg a peteérésem volt. Elvileg 13-a körül nem várom a mensim.
2009. dec. 2. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedvesem, az még 11 nap. Hova gondolsz, hogy ilyen korán terhességi tüneteid legyenek?


A terhességi tüneteket a terhességi hormonok megemelkedett szintje okozza, és általában az 5-6. héten kezdődnek, amikor a HCG szintje már több száz mg. Akkortájt azonban, amikor a vérzés kimarad, még jó, ha eléri a 25 mg-ot, ami a legtöbb terhességi teszt alsó mérési határa. 11 nappal a nemvárt előtt pedig még 5 mg alatt van ez az érték.


Ráadásul ha meg is fogantál, a babád még a petevezetékben bolyong, még a méhbe se jutott el, nemhogy elkezdett volna beágyazódni. Még legalább másfél hét, mire a te szervezeteddel kapcsolatba kerül egyáltalán. Tehát még nincs ami terhességi tünereket okozzon.


Amit érzel, az lehet valós, és lehet, hogy csak képzeled, Mindannyian átesüönk ezen, akik nagyon szeretnénk babát. De fogadj meg egy tanácsot: amíg nem látod a kétcsíkos tesztet a reggeli pisiből, addig ne hitegesd magadat, mert nagyon nagyon lehet esni. Tapasztalatból mondom.


21 hetes km

2009. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! én kb 24 hónapon keresztül éreztem különböző tüneteket. Volt hogy annyira bebeszéltem magamnak, hogy még hánytam is. Az előző hónapban is éreztem tüneteket és most pozitívat teszteltem.:) Sok sikert !
2009. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat! Most nem azért vagyok szomorú, mert lehet nem vagyok terhes, hanem azért, ahogyan válaszolni tudnak az emberek egyes kérdésekre. Könyörgöm ez csak 1 kérdés volt!!!!!!!
2009. dec. 3. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Na szióka. Mi zu?
2009. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 nap múlva nem várom, eddig sztem jól megy. :)
2009. dec. 12. 17:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, 4 napja nem jött meg, szerencsére, és tegnap reggel egy pozitív tesztem is lett. :)
2009. dec. 17. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Aztaaaa!!! Ezer gratula. A párod örül? Régóta terveztétek?
2009. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!