Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése melletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése melletti teherbeesés: akivel ez megtörtént, hogyan vette észre hogy terhes? Voltak jelei? Ha igen, mik?

Figyelt kérdés
Rendesen szedem a tabit,odafigyelek rá,mégis az a parám,hogy terhes leszek. Folyton teszteket csinálgatok,de nem bízok bennük. ezért lennék kíváncsi arra,hogy akivel megtörtént, az miből vette észre,stb. írjatok!!!
2009. szept. 16. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Itt leírtam rendesen,h velem mi történt,ez neked is segíthet.Én magamtól még egy darabig nem jöttem rá,hiszen sosem foglalkoztam a terhesség tüneteivel,csak a reggeli rosszullét volt meg a filmekből a többi nem.Ha anya nem ülteti el a bogarat a fülembe,akkor beletelt volna még néhány hétbe,amíg erre gondolok.


Ha ennyire rettegsz miért nem húztok pluszba gumit?Akkor talán te is el tudnád engedni a félelmeidet.

2009. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Velem pont 2 honapja történt.Szedtem a triregor tabit,és sajnos terhes maradtam.Mindig ezt szedtem és soha nem volt gond.Csak akkor hagytam abba amikor babát akartunk.Lett is kettő,de nem terveztünk többet.Azt vettem észre,hogy reggel hányinger,fáradság stb.De az volt az érdekes,hogy amikor elfogyott a tabi,rendesen megjött igy nem gyanakodtam csak 10 hetesen mentem el dokihoz,mert azért szültem kettöt és ismerösek voltak a tünetek.Nem modom mekkora sokkot kaptam.
2009. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
ha rendesen szeded és betartod a szabályait nem leszel terhes, csak magadnak csinálod a gondod. a Triregolnál valami magával a gyógyszerrel nem stimmel mert csak itt legalább 7-8 olyan esetet olvastam akik teherbe estek mellette.
2009. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

várom a további válaszokat (és nem okoskodásokat hogy helyes szedés stb-fentebb írtam-tudom.de akkoris vannak kivételes esetek,és ez pont elég!!)

köszi az első kettő kommentelőnek!

2009. szept. 18. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én spirál melett estem teherbe és nekem is megjött, ezért nem is gyanakodtam, csak furi volt, hogy a melleim kezdenek megnőni(ezt többen észrevették)mire tesztet csináltam már 10.hetes voltam. Én is sokkot kaptam, de azóta már megszületett 2 fiú után és végre lány lett.Nem bántam meg.Visszatérve a témához anyukám volt most kórházban és a mellette lévő ágyon fekvő néni lánya esett teherbe fogamzásgátló szedése melett 3 fiú után így született egy lánya.Ő sajna már csak abból vette észre, hogy mozgott 4,5 hónapos terhes volt akkor amikor megtudta és neki is megjött és egészen addig szedte is a tabikat.Szerencsére egészséges lett a kislány.És nagyon örülnek neki 3 fiú után, pedig a legidősebb fiú már 18 éves.Mindennek oka van.Hiszem.
2009. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
szerintem normálisan válaszoltam hogy ha rendesen szeded nem leszel terhes, nem kell leokoskodózni. tudod mit, parázzál meg is érdemled ha olyan csököttagyú vagy hogy nem éred fel ésszel mire való a gyógyszer. ha te lehetsz bunkó akkor én is.
2009. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:50: akkoris te vagy a gyökér,hiszen nem a kérdésre válaszoltál, akkormeg minek írsz ide? nem kérdeztem véleményt, csak tapasztalat megosztását.

köszönöm a kérdésre válaszolóknak,pont ilyenekre voltam kíváncsi.

2009. szept. 21. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!