Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hőingadozás normális az...

Ilyen hőingadozás normális az első fázisban? A görbéket, amiket látok, mind olyan szépek. Az enyém meg mindig olyan cikk- cakk féle. :- ( Mi okozhatja? (A hőmet szájban mérem, úgyhogy szerintem azzal nincs gond)

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 2. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj a görbéddel.

Még nem volt pé.

Majd onnan kell emelkednie a hőnek.

2009. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, csak nekem végig....

[link]

De már azon is gondolkodtam, hogy rossz a lázmérő. De megnéztem a dobozát és elvileg 35,2-ig normális 36,7-ig. Ez a digitális úgy látszik máshogy működik...

2009. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel a görbével semmi gond.
2009. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Hát ehhez mit szólsz?

[link]

Röhej....

Én is a számban mérem,5 percig azonos időben,higanyos lázmérővel.

2009. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A dokik popóban ajánlják mérni, higanyossal, az biztosabb eredményt ad.
2009. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ciklus első felében bármi lehet, Szó szerint. Akármilyen vad az a cikk-cakk, nem kell aggódni miatta.
2009. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:16-os vagyok

Ma voltam nődokinál--sokan járnak hozzá,nem véletlenül--,és mondta,hogy a hőmérőzésre nem igazán kell adni.Ha nyomon akarjuk követni a pé-t,akkor ott a hüvelyi uh.Az sokkal mebízhatóbb.

Ma nekemmegcsinálta,látott is egy 19*16mm-es tüszőt,ami szépen látszott,hogy ma vagy holnap meg is fog repedni!:)Kérdezem a dokit:Tuti megreped Dr.Úr?Mondja,igen,ezt már nem lehet visszafordítani.:)Annak ellenére,hogy csúnya a görbém,vagy másoknak is,attól még ÉRIK tüsző!!!Erre én vagyok az élőbizonyíték,akinek azt mondták,hogy ebben a ciklusban nem lesz pé.Tessék!Mégis megért a kicsike:)Úgyhogy apa jöhet ma este is!

Ja!Lányok!A doki azt mondta,hogy pé körüli időszakban NAPONTA kell szexelni,mert a sperma minősége nem romlik!Erre külön rá is kérdeztem.Folyamatosan termelődik a pasiban.Tehát nem kell 2-3 napot várni!

2009. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy ezt leírtad! :)) Drukkolok, hogy összejöjjön a babó! :))
2009. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

19:16-os vagyok

Nem mellébeszélek,higgyétek el!Az a nődoki akénél voltam,iszonyú nagy tudással bír,ráadásul nem csak nődoki hanem genetikus is.Most jött Magyarországra külföldről,ha jól tudom Németországból.Ott azért valamivel előbbre van az orvosi és technikai tudomány:)mint sajnos ebben az országban.

Naponta azért kell és érdemes szeetkezni a pé körüli időszakban,mert nagyobb eséllyel lehet teherbe esni.A spermák folyamatosan termelődnek,és egy egyészségs férfi szervezetében naponta a legmegfelelőbb a spermák minősége is.Ha egy adot napon pl:3-5alkalommal van szex,az sem ront a minőségen,de sajnos lényegesen lecsökkenti a mennyiséget!

Javasolta a hosszabb előjátékot,ami a férfi számára ideális,erre rá lehet szánni a megszokott előjáték idejének akár dupláját is,hiszen a férfiben is termelődik az adrenalin,ami a spermáknak nagyon kedvez!

Bocsi,hogy lerészletezem,de én ezeket nem tudtam,erről bszélt a doki.Ráadásul ki is van kísérletezve.De valamelyik oldalon is olvastam,hogy ausztál tudósok is ezen a véleményen vanak!

Pé előtt 3nappal pé utáni 3 naig naponta,és utána ahogy jól esik a szex!Így mondta!

2009. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, meg a plusz infókat is!

Nekem a doki javaslatára kell hőmérőznöm, és őt is igen jó szakembernek mondják, úgyhogy én azt teszem, amit ő mond, de azért tényleg köszi!

2009. dec. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!