Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy megnyugodh...

Lehetek terhes vagy megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Augusztusba feküdtem le a barátommal és nem védekeztünk..NAgyon vártam, hogy megjöjjön és augusztusba meg is jött... 2 nappal hamarabb de rendesen megjött. Azóta minden hónapban megjött szintén rendesen és pontosan.Terhességre utaló jeleim nincsenek, csak hőemelkedésem van kb 1 hónapja. Ez sztem idegességtől is lehet. A hasam is nőtt egy kicist már nem annyira lapos mint eddig volt de meg tudom fogni, szóval lehet hogy az háj, mert nem kemény. Tesztet is csináltam szeptember közepén, vége felé ez egy pénteki nap volt, szombaton meg is jött másodjára. NEgatív lett a teszt. Meg tudtok erősíteni, hogy biztos nem vagyok terhes?? Már csak ez az egy hiányzik, hogy megtudjak nyugodni, ugyanis csak azért kellettem a pasinak, szóval eléggé el vagyok keseredve...
2007. nov. 14. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem megnyugodhatsz. Nekem nem jött meg és terhes vagyok. neked megjött 2x is tehát nagy valószínűséggel nem vagy terhes. A negatív teszt is egy bizonyíték.

Szomorú, hogy csak arra kellettél neki. Máskor nagyon vigyázz magadra.

2007. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megnyugodhatsz, de ha nagyon aggódsz, kérj beutalót vizeletvizsgálatra vagy vérvételre. Ha a pasi nem vigyáz, azért vannak női módszerek a védekezésre! (Akár esemény utáni tabletta is.)
2007. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bizonyíték kellene még, hogy megynyugodj, Időben jött rendes menses, negatív teszt, tünetmenteség...Tuti nem vagy terhes.

De ennél sokkal jobban oda kell figyelned, ha nem akarsz babát, akármilyen szexről legyen szó.

Én azt nem értem az ilyen kapcsolatokban és esetekben, hogy oké, hogy a terhesség nem érdekel, de a nemi betegésgek? Merthogy azt is szépen be lehet kapni...Az sem fontos?

Tessék védekezni!!! És akkor izgulni sem kell...

2007. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyi,én védekeztem,nem jött meg,és terhes vagyok.Igaz a párommal az éppen aktuális álompár szerepében tetszelgünk mióta ismerjük egymást.

Te nem védekeztél,megjött,nem vagy terhes.Igaz a pait legközelebb jobban is megválaszthatnád.

Következtetés:

Neked még nem kell,h gyereked szülesse,ránk már ránk fért ezek szerint.

Én ne aggódj,mert ha minden egyes szexelés után ekkore patáliát fogsz csapni,akkor legény legyen a talpán,aki elvisel!

2007. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!