Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme most tesztelni?

Van értelme most tesztelni?

Figyelt kérdés
tegnap reggeli tesztem negatív. iszonyat fájnak a melleim, már borogatnom kell! nem igazán ittam ma folyadékot..van értelme most tesztelni egyet?
2014. jan. 20. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. A HCG alapból 2 naponta növekedik, ha tegnap teszteltél, akkor leghamarabb holnap reggel tedd meg. Kimaradt már a mensid? Célszerű azt megvárni, mert ha baba van is a dologban, nem biztos, hogy ki is mutatja a teszt.
2014. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak 1 napja késik ! De türelmes leszek, kivárom a reggelt, ha nem esik a hőm, ellövök egy tesztet !
2014. jan. 20. 13:49
 3/6 FKKTorp ***** válasza:
Ez nagyon jó hozzáállás. Holnap reggel próbáld meg mindenképp.
2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a hőre ne adj. vagyis nekem minden reggel amikor mértem digitálissal 36.6 körül mozgott. de tudtam hogy sikerült. éreztem. most várjuk a 3.gyerkőcünket :)

Mikor kellene nem megjönnie?

2014. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia ! Igazából ma, sajnos vaterás tesztem negatív :( 7.én voltunk együtt. Holnap újra tesztelek vagy inkább csak csüt :)
2014. jan. 21. 13:49
 6/6 A kérdező kommentje:
mai xepil szintén nega :(
2014. jan. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!