Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik dpo-n van értelme...

Hányadik dpo-n van értelme tesztelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a 14 napot célszerű kivárni, de van itthon pár darab 10-es tesztem.

Elvileg ezek a legérzékenyebbek. Aki ilyen érzékenységű tesztel tesztelt, az megmondaná, hogy nem várt előtt hány nappal nézte meg, hogy terhes-e?!


Mindenképp reggeli első vizeletből kell vagy jó az estiből is?


Köszönöm!


2013. ápr. 18. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
10. dpo-n én már simán pisilnék, nem tojtam össze magam korábban, ha negatív lett, szóval csak akkor, ha jól viseled, ha - még - nem pozi!
2013. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sarah23 ***** válasza:
10,14 hamarabb nincs értelme:D
2013. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 11. napon délutáni pisiből pozitív lett a 25-ös Rossmannos Facelle teszt. :)

Ha tényleg nem okoz csalódást, ha (még) nem mutat eredményt, akkor szerintem ellőhetsz egyet-egyet. :)

2013. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 dpo-n lett pozitiv reggeli pisiből a 10-es érzékenységű :))) 10.dpo-n is teszteltem, de az még neg. lett :) türelmetlen típus vagyok én is :)
2013. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-11 dpo-n. Amikor tényleg terhes voltam, akkor már pozitívat mutattak a tesztek.
2013. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudom,h hanyas érzékenységű egy teszt?

Nekem xepil tesztcsíkom van itthon, de ha minden igaz van egy gabriel is. Ha 10. napon tesztelek vmelyikkel, akkor van esely a pozira? :) :P

2013. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!