Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés hőleeséskor, vagy...

Peteérés hőleeséskor, vagy másnap az emelkedéskor van?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvastam már, és nem tudom mi van. Ha leesik a hőm, akkor meg is reped a tüsző? Mikor kell együtt lenni? Aznap este? Másnap reggel? Másnap este? Vagy előtte kellene?
2014. jan. 20. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor leesik akkor van a peteérés, amikor föl megy már "késő". Mivel nem pont reggel van peteérésed így azért előtte főleg érdemes együtt lenni, és utána 1-2 napig is érdemes együtt lenni. A fő ellehet csúszva 12-24 órányit is, nem óra pontossággal mutatja a peteérést.
2014. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt mondják, aznap a leghatékonyabb, amikor lent van. Én egy nappal utána voltam együtt, meg egy hétre rá, nem pont aznap. De nekünk baba lett belőle. Szóval nyugodtan próbálkozzatok utána még akár egy hétig is :)
2014. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt mondják, aznap a leghatékonyabb, amikor lent van. A reggel este mindegy, általánosságban azt mondják, reggel koncentráltabb a sperma ezért hatékonyabb az együttlét. Én egy nappal utána voltam együtt, meg egy hétre rá, nem pont aznap. De nekünk baba lett belőle. Szóval nyugodtan próbálkozzatok utána még akár egy hétig is :)
2014. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a tüszőrepedés lehet a legmélyebb hőjű napon (leghamarabb ekkor van), de az első három emelkedett hőjű napon is.

Nekem pl. az első emelkedett hőjű napon szokott lenni (ovutesztelek is).

2014. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!