Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Alig 20 nap telt el az együttlét óta.

Figyelt kérdés
Mensi előtt 1nappal voltam a párommal. Nagyon kevés vér volt, pedig sok szokott lenni.. Hányingerem is van néha. Néhányan mondják hogy megeshet hogy igen..

2014. jan. 20. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megeshet.

20 nap már bőven elég, hogy tüneteket produkálj.

A teszt 14 nap után kimutatja.

2014. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül!
2014. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, miért ne lehetnél?
2014. jan. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mensi előtt 1 nappal voltatok együtt akkor még az akkori mensinek rendesen meg kellett volna jönnie, hisz az a pete és méh nyálkahártya levált ,1 nap alatt nem tud egy megtermékenyített petesejt beágyazódni. (ovukor "peteéréskor" találkozik a sperma a petesejttel és 5-7 napig a petevezetékben vándorolnak a méh felé, újabb 5-7 napig ássa magát be a méhnyálkahártyába a megtermékenyített petesejt ,ez után mutatja ki a teszt a magas HCG szintet) Szinte kizárt, hogy abból az egy alaklomból terhes legyél, de nem lehetetlen. Nem inkább az idegesség miatt nem volt rendes a mensid és van hányingered? (bebeszéled magadnak) Miért nem védekeztek? Ha nem védekeztek bármikor lehetsz terhes! Terhességi tesztek legkorábban ovuláció után 14 nappal mutatnak viszonylag valós eredményt. Együttlét után 20-25 nappal már szintén nagy esélyjel valós eredményt mutat.
2014. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!