Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete hétfőn volt vérzésem...

2hete hétfőn volt vérzésem kevés gyors lefürödtem! Mivel utána nem volt együtt voltunk párommal szerdán! Csütörtök péntek barna folyásom volt nagyon kevés. Azóta szúrkálodik a hasam! Tesztet mult hét kedden csináltam és negativ! Lehetek e kismama?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz, az a teszt még nagyon korai volt.
2014. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Magyarul: 2 hete megjött a menstruációd, de a szokottnál kevesebb ideig tartott. (Feltételezem.) A pároddal védekeztetek? Ha nem, akkor lehetsz terhes, de ne most tesztelj, hanem majd 2 hét múlva.

Ha az előző tesztet azért csináltad, mert a kevesebb vérzésből arra következtettél, hogy már terhes vagy, akkor oké. Ha azért, mert arra voltál kíváncsi, a szerdai aktus során sikerült-e teherbe esned, akkor nem is értem, hogy gondoltad. Még korai volt.

Szeretnétek egyébként babát? Azóta voltatok együtt, ha igen, védekeztetek?

"Kicsit" fogalmazhatnál érthetőbben, mert így mindenki a sötétben tapogatózik.

2014. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem azért csináltam tesztet mert együtt voltunk a párommal hanem a kevés vérzés miatt ás a barna folyás miatt!de akkor ezek szerint túl korai próbálkozás volt a teszt!
2014. jan. 21. 17:43
 4/12 A kérdező kommentje:
nem védekeztünk mert szeretnénk babát!sajnos 3 éve hogy próbálkozunk eredménytelenül!és igen voltunk azóta együtt!
2014. jan. 21. 17:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Akkor most simán összejöhet még. Ha esetleg még bízol az előző hónapban és nagyon más volt a vérzésed, mint szokott, csinálhatsz még egy tesztet. Ha az is negatív, akkor viszont várd ki a két hetet.

2014. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az volt a fura hogy megjött a vérzés de csak addig tartott mig lefürödtem!utána semmi nem volt!szerdán együtt voltunk a párommal,csütörtökön és pénteken barna folyásom volt azis minimális!azóta szúrkál a hasam!ezért kérdeztem lehetek e terhes!
2014. jan. 21. 17:57
 7/12 anonim válasza:
Nekem együttlét után volt 2-3 alkalommal pici pirosas valami, de nem jött meg. Aztán persze teszt, negatív. Rá még 2 hétre délutáni teszt pozitív. Most vagyok 8 hetes.. Remélem minden rendben lesz. Szerintem várj még picit a teszttel, az is lehet hogy beágyazódási vérzés volt. Majd várom a fejleményeket!:)
2014. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szia!tegnapelőtt csináltam a digitális terhességi tesztet de negatív lett!lehet hogy várnom kell még :/
2014. jan. 24. 12:22
 9/12 anonim válasza:
Most mennyi ideje késik a menzeszed?
2014. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom!mert rendszertelen!júli végén volt meg normálisan!azóta szeptember október novemverbe éppen hogy decemberbe meg semmi!igy jött meg arra a kis pillanatra január 6án!két nap szünet és 9.10én barnás pecséteim voltak!és onnantól hasszúrkálás
2014. jan. 24. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!