Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csaszar utan mikor vallalhatok...

Kristimajus12 kérdése:

Csaszar utan mikor vallalhatok babat?

Figyelt kérdés
majus 12-re voltam kiirva,minden rendben volt.terminre bementem a korhazba,mert fajt a hasam.Azt hittem hogy fajasok,hat az is volt,csak nem szulesi,hanem a mehlepeny levalasa okozta ezt a fajdalmat,a magzat pedig mar halott volt.hozzateszem hogy reggel meg volt mozgas,nagy trauma volt mikor mondtak hogy mar nem el a picinyem.nem tudtak megmondani hogy miert tortent,sot azt mondtek hogy a mai napig nincs ra magyarazat es hogy oruljek nekem nem lett semmi bajom.Most voltam a 6 hetes kontrolon,minden rendben a heggel es a sebemmel is A doki azt tanacsolja varjunk 1 evig,de en nem szeretnek addig,mert baba nelkul nehez es tudom hogy konnyebben fel tudnam dolgozni ha teherbe esnek.Oszinte valaszokat varok,koszonom
2013. jún. 22. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt! El se tudom képzelni min mész keresztül! Elhiszem, hogy minél előbb szeretnél babát, de ha 1 évet nem is, de fél évet mindenféleképpen várni kéne! :S


Én is császáros voltam. 22 hónapja volt a császárom és most vagyok 20 hetes terhes, de most is félek a heg miatt!


A hegnek idő kell, és a méhednek is! De főleg a méhednek!


Félév! Mindenképpen!

2013. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! Ez iszonyatos lehetett. Én is azt mondom, hogy fél év minimum. Én is császárral szültem, most félidős vagyok és van egy 15 hónaposom. Én is félek a heg miatt...
2013. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Azt gondolom, hogy az egy évet azért mondják, mert kell ennyi idő, míg összeforr a heg. Húgomat nem császározták, de volt hogy megműtötték a hasát, ez történt egy éve, és pár hónapja hogy nem fájlalja már a heget... Azért kell várni, mert a terhesség alatt hirtelen kezd nőni a hasad, és félő, hogy megrepedhet a heg. Gondolj bele, nagyon vastag az egész hasfal, idő kell neki, míg begyógyul. Szerintem ne kockáztass, fogadd meg a doki tanácsát!

2013. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is császárral szültem a fiamat aztán rá 16hónapjára a lányomat természetes úton.Fél évet várj mindenképp.Úgyis a terhesség során,a szüléskor eldől hogy megint császáros leszel-e vagy pedig természetes úton szülsz...

Kívánom,hogy mielöbb teherbeessél!

Szép napot!

2gyermekes anyuka 13hetes kismama

2013. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon nagyon sajnálom!!! Igen, lelkileg tényleg könnyebb lenne, ezt elhiszem...

Nézd, ha ez megnyugtat, szerintem még 1-2hónapot várjatok, de aztán...

Én 2006 október 25-én szültem császárral, majd 2007. október 29-én ismét császár, 2011.május 12-én ismét és most szeptember végére vagyok kiírva. Nekem nem volt gond egyikkel sem!

2013. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
en is ugy gondolom hogy fel ev eleg lesz.amugy olvastam a heg szetvalasarol es azt irjak hogy csaszar utan aki huvelyi szulest akar,akkor annak nagy az eselye hogy szetvalik.Remelem igy van es a kovetkezo terhessegem sikerrel fog befejezodni.
2013. jún. 22. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a tolakodásomért, és kérlek ne vedd ezt bántásnak. De azt gondolom, hogy a gyászra idő is szükséges... Ne az elvesztett babádat akard pótolni egy másikkal, hanem el kell engedned őt, és szeretettel kell várnod a másikat. De semmiképp sem pótlásként, mert az nagy trauma neked is és a picinek is.

Kívánom, hogy mielőbb boldog, kiegyensúlyozott anya lehess, és hogy megéld ezeket a szép pillanatokat!

2013. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Briella3 válasza:

Tudom, hogy már elég régen lett fel téve a kérdés de, én most találtam rá...meg mostani az én gyászom is.

Kedves utolsó válaszoló! Nem pótolni szeretnénk. Az elveszített angyalkáinkat, senki sem tudja pótolni, csak babát szeretnénk! Nekem 3 szülésem volt, eböl 2(mind a kettő fiú) természetes úton kiirt időre, harmadik kisfiammal a 25 héten egy fertőzés miatt elfolyt a magzat vizem, és császármetszéssel megszületett. Élt 12 napot, bevértez az agya, és nem bírta a szíve. Nagy gyász ez nekünk a párommal, és mi sem szeretnénk pótoltatni senkivel Öt, de babát szeretnénk. Én is erre a kérdésre keresve a választ(amit a kérdező tett fel) találtam rátok, csak nálam az nehezíti a dolgot, hogy a méhem hosszába lett vágva. Tudja valaki ez milyen komplikációkat okozhat a köv terhességemben-szülésemben?

2014. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marcsy1988 válasza:
Sziasztok.Elég régi már ez a téma amint látom de bízom benne,hogy valaki olvassa még ezt.Én tavaly novemberben szültem császárral.Ikerterhes voltam a kislányom a 28hétben elhalt,a kisfiam 35hétre született meg.Borzasztó volt a veszteség mert 2 babát vártunk.De vigasztalt egy picit a tudat,hogy a kisfiam épp és egészséges.Akkor legalább is ezt mondták.Haza hoztuk 2hét után a kórházból,4hónapig lehetett csak velünk mert egyik reggel nem kellt fel.Mint kiderült a szívével volt valami baj ami még annak a következménye lehet,hogy 7hetet együtt volt a pocakomban a hallott testvérével.És ezt senki nem vette észre.El sem tudom mondani mit érzek,de én is szeretnék minél hamarabb babát,őket nem fogja nekem pótolni senki de ugy érzem könnyebb lenne.Most megyünk genetikushoz a párommal,hogy a legkisebb rizikót is kizárjuk.Minél hamarabb szeretnék babát,annyira erősek bennem az anyai ösztönök,hogy minél jobban szeretnék babázni.De én fél-1 évet minden képen várok mert a szervezetemnek múszály pihennie.
2014. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!