Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a 2. csík?

Miért nem erősödik a 2. csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


[link]


A felső 2 teszt vaterás 10-es érzékenységű.

Egyik előző hét szombati, a másik mai...semmit nem erősödött.

Ugyanez vonatkozik az alsó kettő tesztemre is.

Tegnap voltam 5 hetes terhes, doki pénteken petezsákot látott.

Szerintetek van okom aggódni?

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

Köszönöm.


2014. jan. 21. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Azért nem erősödik, mert már elég erős...

Mi a sz--rnak tesztelsz, ha már igazolták a terhessêged?

2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia,

ezek gyönyörű erősek, szerintem nem kell aggódnod, nem kell ennek már erősebbnek lennie. Az enyém vasárnap sokkal halványabb volt, pedig én aznap voltam 5 hetes, igaz, a péntekinél már erősebb :)

Ne parázz, nagyon szépek ezek a tesztek! Gratulálok :)

2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: Nem kell bunkózni..azért tettem fel a kérdést mert lányommal 5.-6. hét között egyforma erősségű volt a 2 csík.

Most PCOS-al és erős IR-el estem teherbe miután csak 1,5 hónapja tartom a kezelést ezért is vannak paráim.


Kedves 2.:

Köszönöm a válaszod, gratulálok a pozitív tesztedhez:)

Régóta próbálkoztatok?

2014. jan. 21. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezek elég erős tesztek.

Gratulálok:)

2014. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg minden rendben van. Ezek már pontosan olyan erősek, amilyennek lennie kell. Ennél erősebbet ne várjál. Ez a max. Én is Gabriel tesztet vettem (eddig mindkét lányomat ez mutatta kis és most is. Most 6 hetes vagyok).

Az első lányommal én is nagyon sok tesztet csináltam, mert én meg lekezdtem vérezni és veszélyeztetett terhes lettem. Nekem egy idő után nemhogy erősebb lett volna, hanem gyengébbek lettek. Teljes para lett rajtam urrá. Aztán felvilágosított a doki, hogy a HCG szint a terhesség előrehaladtával egyre kevesebb lesz.

Szóval egyáltalán ne aggódj. Minden teljesen rendben van Veletek!

Gratulálok!

2014. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen tökéletes a csík. Vannak tréé tesztek is amik soha nem lesznek erősebbek. Korábban nekem is nehezen erősödött, volt hogy 2 nap egymás után semmit nem változott és persze én is elkezdtem bújni az internetet, ahol azt írták, hogy a lassan növekvő hcg, méhen kívüli terhességre utalhat. De mivel már látta a doki a petezsákot semmi okod aggodalomra... :) Azóta megfogadtam, hogyha valami hülyeséget olvasok a neten inkább megkérdezem az orvosom, ezért fizetek neki és meg is bízom benne. Nem fogom magam gyötörni feleslegesen, a babának se tesz jót. :) Gratulálok! Jó egészséget! 13 5/7 hkm
2014. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igazából nem próbálkoztunk sokat, még nekem is hihetetlen, de elsőre terhes lettem :) Remélem nem is lesz semmi gond, első baba, úgyhogy eléggé aggódom. Jó babavárást neked, és tényleg ne aggódj, szépek ezek a tesztek! :)
2014. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!:)

Egészséget és Boldog babavárást kívánok nektek.:)

2014. jan. 22. 20:36
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvassa e valaki de ma kellett visszamennem a dokimhoz.

Van szívhang, CRL:6,8 mm :))6+5 hetes a babó, minden rendben van!


Köszönöm még egyszer a biztató szavakat!

2014. jan. 31. 13:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, Te voltál azóta dokinál?:)
2014. jan. 31. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!