Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a 2. csík?

Miért nem erősödik a 2. csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


[link]


A felső 2 teszt vaterás 10-es érzékenységű.

Egyik előző hét szombati, a másik mai...semmit nem erősödött.

Ugyanez vonatkozik az alsó kettő tesztemre is.

Tegnap voltam 5 hetes terhes, doki pénteken petezsákot látott.

Szerintetek van okom aggódni?

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

Köszönöm.


2014. jan. 21. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon gratulálok, örülök a jó híreknek :) Mensi szerint én is 6+5 hetes vagyok ma :) Én még csak hétfő délután megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz, már nagyon izgulok, alig bírom kivárni.

Egyébként hogy érzed magad? Terhes tünetek? :)

2-es

2014. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtál:)

Nekem a nemvár előtt elkezdett fájni a mellem és azóta sem javult a helyzet. Sokkal fáradékonyabb vagyok...őszintén szólva egész nap aludhatnékom van..pár napja állandóan éhes vagyok,estére meg felpuffadok és émelygek. :S


Tényleg szerencsés vagy, hogy elsőre összejött a baba:) Gondolom Te is sokat lógsz a neten és olvasgatsz. Szerintem minden rendben lesz veled is, és hétfőn meghallhatod a kis csodád szívdobogását.:) ..Leírhatatlan érzés.:)

Úgy igazán most fogtam fel, hogy sikerült a kistesó.

TE, hogy érzed magad?

Elmondtátok már a családtagoknak, hogy babátok lesz?

Mi még férjemmel nem mondtuk el, megvárjuk a 12. hetet...az amolyan "vízválasztó"..ha akkor minden rendben lesz bejelentjük:)

2014. jan. 31. 20:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szerencsések vagyunk, de igazán elhinni csak hétfőn fogom, miután a doki megerősítette. A szüleink tudják, illetve a 2 legjobb barátnőm, de egyelőre ennyi. Ha hétfőn minden rendben lesz, én nem titkolom tovább, persze azért nem kürtölöm világgá, de a közeli barátok, leendő dédnagyszülők azért tudhatnak róla. Ha neadjisten valami rossz történik, az nem emiatt lesz. De azt is megértem, hogy ti vártok. Én nem bírok, első baba, nagy az izgalom, ráadásul első unoka/dédunoka lesz, alig várom, hogy lássam az arcokat :)
2014. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!