Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném megköszönni lányok?

Szeretném megköszönni lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is rengeteget olvasom ezt az oldalt és láttam nem vagyok egyedül. Sőt! Nagyon sokat tapasztaltam, drukkoltam, együttéreztem, tanácsot olvastam.. stb.. 2 évig próbálkoztunk babával, de hiába. Két hete volt a második inszeminációm! És ma reggel végre hihetetlen módon pozitívat teszteltem. Alig hittem el, hogy van második csíkom! Ezzel azt szeretném mondani, hogy ne adjátok fel, van remény, és fantasztikus érzés, hogy végre ott van a baba. Nagyon köszönöm a támogatást és a tanácsokat, az együttérzéseket és nagyon nagyon szívből kívánom, hogy ti is éljétek át ezt a csodát!


2009. dec. 4. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves vagy! Tiszta szívből gratulálok, sok boldogságot, egészséget! Nagyon vigyázzatok magatokra!
2009. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nagy gratula a babádhoz és jó egészséget mindkettőtöknek. Kellemes babavárást!!!

2009. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm aranyosak vagytok! És nagyon kívánom nektek ugyanezt!
2009. dec. 4. 09:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Szép Mikulás ajándék :) GRATULÁLOK!!! Sok boldogságot nektek!
2009. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Férjemmel felváltva jártunk a tesztre, hogy tényleg ott a csík olyan hihetetlen, olyan aranyos volt a férjem! :D nagyon vártuk már a picit!
2009. dec. 4. 09:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Látszik rajtad,és érezni,hogy igazán akarjátok a babát!Szívből gratulálok,megérdemlitek!

Vigyázz NAGYON magatokra!Boldog ünnepeket!

2009. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!Majd irj ide egyet ha megszületett :-)
2009. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó pocakosodást:)
2009. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog és gondtalan babavárást kívánok neked.Az ilyen példák tartják bennem is a reményt.Még egyszer gratula.:)
2009. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó babavárást!:)
2009. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!