Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapja próbálkozunk....

6 hónapja próbálkozunk. Milyen vizsgálatokat érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
3. és 21. napi hormon vérvételen voltam már, menstruációm pontos, mindig félidőben van peteérésem. Már van egy fiam, és tavaly volt egy missed ab-om, mindkettő terhesség 5-6 hónap alatt sikerült. Vagy várjak türelemmel?
2014. jan. 24. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6 hónap után a vérvétel is túlzás volt. Csoda, hogy kaptál beutalót.
2014. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogyha 1 év, rendszeres nemi élet ellenére sem jön össze a baba, akkor kell orvoshoz fordulni. Úgyhogy szerintem ne idegeskedj!
2014. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
áh...ez még természetes. Minimum 1 év, ami után el lehet kezdeni vizsgálódni. Addig csak nyugodtan, ne görcsölj rá, tapasztalatból írom.
2014. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Azért missed ab után kicsit más a helyzet, az egy évet a tb miatt kell kivárni általában. Gondolom nem szeretnéd még egyszer ezt átélni, ezért mennél elébe a problémáknak. Én biztosan nem tudnék nyugodtan várni, mert ha gond van, jobb ha hamar kiderül.

Ha tudni szeretnéd, hogy valóban minden hormonod rendben van-e, keress endokrinológust, ő több mindent tud nézetni, mint a nődoki. Nekem missed ab után elzáródtak a petevezetékeim, azt is érdemes lenne majd megcsináltatni, ha úgy érzed eljött az ideje.

2014. jan. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!