Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kivüli terhessêgem...

Méhen kivüli terhessêgem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,ti nem vagytok orvosok,ès csak talàlgatni tudunkk,de az igy segitsêg lenne,meg vagyok ilyedve nagyon!

Holnap megyok nőgyogyászhoz!

Szoval a törtènet ott kezdődik hogy szerda óta fàj az alhasam,leinkább a bal oldalt! Ha megnyomom sokkal kemènyebb mint a jobb oldali és szúr is! Szinte egésznap fáj,tegnap iszonyúan is görcsöltem,a derekamba is át sugàrzik!

Ha nem mèhen kivüli akkor mi lehet ez?

Még egy dologra gondolok kb 2hete gombás fertőzèsem volt canestennel kezeltem,esetleg az felterjedtt oda!

Dec 30.-àn jött meg,januàr 4.-èn voltunk eggyütt azóta nem!

Köszönöm!!!!


2014. jan. 26. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de ciszta is.
2014. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli terhes lennél, akkor a terhességi teszt is pozitívat mutat. Ha erősödik a fàjdalom, esetleg végbél felé is sugàrzik, akkor lehet az is.Vérzés is felléphet. Mielőtt orvoshoz mész csinàlj tesztet. Nekem a 7.-ik héten derült ki, nagyon nehezen vették észre.
2014. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!