Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van most ovuja? Beszélge...

Kinek van most ovuja? Beszélgetünk eggyet a nemvártunkig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,ki hogyan alakul?Görbék?Stb...

Remélem vagyunk egy páran:)

Én így alakulok:

[link]

Tegnap hüvelyi uh-n 19*16mm-es érett tüszőt látott a doki.Tegnap vagy ma repedés várható.Tegnap jobban éreztem bal oldalon,mint ma a szúrkálást.


2009. dec. 4. 18:07
1 2 3 4 5
 1/49 A kérdező kommentje:
Dec.16-ra NAGYON nem várom!
2009. dec. 4. 18:08
 2/49 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szerdán volt egy 22mm-es tüszőm. Én 18-ára nem várom. Most nagyon biztatott a doki. Nem is írt fel több clostit ez a második hónapom.
2009. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor nekem szombatra várható az ovum. 2 napja fáj a bal petefészkem, de tojásfehérjés nyák semmi, bár volt a 8. cn-on, de azóta nincs. Nekem eddig ilyen nem volt. A hőm is stabil, bár ma hajnalban leesett 5 tizedet. Nagyon reménykedem. Azt sem udom, hogy mikor kellene nem megjönnie, mert eddig mindig 27 napra jött meg, novemberben pedig 25-re. Ilyen még soha nem fordult elő velem, mindig pontos volt, vagy inkább késett 1-2 napot. De kb. 20-án nem kéne megjönnie. Remélem, hogy lesz ovum is, nem tudom, hogy ezek a dolgok jelenthetik-e, hogy ovu nélküli hónap lesz.
2009. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:

NEkem tegnap és ma volt/van pozi az ovutesztem, tökre erős ovis fájdalmam van... Dec 14-15-re nem várom... A görbém elég béna sajna, de azért beteszem ;)

[link]

2009. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Kedves Első:

Ha bíztatott a dokid,hát talán nem véletlenül:)Sok sikert,mert 22mm-es tüsző nagyon ígéretes:)

2009. dec. 4. 20:15
 6/49 A kérdező kommentje:

Kedves 2-ik:

Ha érzed a petefészked,akkor ott van pé is,meg tüszőrepi is:)Én is pont a bal oldalon érzem.

Tegnapelőtt kicsit,tegnap erősen,ma kissé.

Ha tudod mennyi a luteális fázisod akkor szerintem könnyebb dolgod van,de vannak kalkulációs oldalak is ahol csak beírod az utolsó mensid első napját ,az átlagos cn-ot,és kikalkulálja neked a nemvártad napját.

Szerintem legyetek a napokban eggyütt naponta,add meg az esélyt a babára.Aztán meg tesztelj +-at:)

2009. dec. 4. 20:20
 7/49 A kérdező kommentje:

Kedves 3-ik:

Ne törődj azzal ha béna a görbéd,attól még van péd,és ez a lényeg!

Csak Neked is azt tudom javasolni,hogy HAJRÁ:)

Amúgy sokszor béna görbékből lesz a baba:)

2009. dec. 4. 20:23
 8/49 anonim ***** válasza:

Elvileg nekem is mostanában van ovum (4.-ét jelölte meg a ciklus.hu még előre), de épp az a baj, hogy lehet h nincs is pé-m egyáltalán:( Eddig minden hónapban volt ovu fájdalmam is, most ezt sem érzem. A doki is azt mondta, hogy vszínű nincs pé-m, ezért is rövid a menzeszem(2 napos). Ha most nem sikerül, a köv. hónapban megyek vérvételre.

A görbém: [link]


Mindenkinek telitalálatos ovut kívánok!:))

2009. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:

A görbéden én azt látom,mintha,most lenne ovud:)ugyanis a hőd szépen felugrott!Én azt javaslom,legyetek szépen eggyütt:)

Nekem is úgy alakult a ciklusom kezdetén,hogy nem lesz pém,mégis szerencsére lett,és tüszőrepim is lett uh szerint.

A görbe alapján amúgy nem sokszor lehet kinyilvánítani az igazságot.Hüvelyi uh-ra nem mentél?Hétfőn még elmehetsz és a dokidat kérd meg,hogy nézzétek meg uh-n,hogy meg-e repedt a tüsződ.Az ugyanis biztosabb...

Sok sikert Neked is!

2009. dec. 5. 15:19
 10/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakoznék.

Nekem hétfőre írja az ovut, de ez a hónap nagyon furcsa. Most nem érzek pé-t , a görbém sose vot még ilyen össze vissza. Most ovutesztezek előszőr de az se akar pozi lenni:-(


[link]

2009. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!