Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van most ovuja? Beszélge...

Kinek van most ovuja? Beszélgetünk eggyet a nemvártunkig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,ki hogyan alakul?Görbék?Stb...

Remélem vagyunk egy páran:)

Én így alakulok:

[link]

Tegnap hüvelyi uh-n 19*16mm-es érett tüszőt látott a doki.Tegnap vagy ma repedés várható.Tegnap jobban éreztem bal oldalon,mint ma a szúrkálást.


2009. dec. 4. 18:07
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Na, mi a helyzet veletek?


Enci

2009. dec. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Gina vagyok, 12.4-én 18:15-kor írtam, hogy fogalmam sincs, hogy egyáltalán lesz-e pé. Hát megtörtént 6-án:-)) Együtt is tudtunk lenni a férjemmel, ha minden igaz tökéletes volt az időzítés, bár a 7. kimaradt, de előtte és utána pótoltuk:-) 20. felé kiderül. De szép is lenne karácsonyra egy szép kis 2 csíkos teszt:-)
2009. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Enci vagyok, nekem 2csíkos :)

Drukkoljatok, hogy minden ok legyen!


Én meg Nektek, hogy csíkosak legyetek!!!!!

2009. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Szia Encikém!

JAAAJ DE JÓ!!!

Gratulálok!

Mesélj el mindent!Hanyadik dpo-n teszteltél?Milyen teszttel?Tüneteid?

Husibaby

2009. dec. 14. 13:46
 35/49 anonim ***** válasza:
Szia Enci! Nagyon nagy GRATULA neked! Drukkolok, hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen:-)) Mikor teszteltél? Mesélj el mident:-))
2009. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

10-11. DPO-n vagyok, mensis érzések, néha 1-1 szurka méhben meg ciciben. Ma elkapott 2x az émelygés, de ez már lehet, hogy pszichés :)

Reggel X-epile-el, szép erős lett, aztán Walentine 10-essel, de az már kb az 5. pisi volt, de az is szépen látszik.

Veletek mizujs? Nagyon köszi a drukkokat, Nektek is viszont!!!!

Enci

2009. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Enci drága!

Jó hamar kimutatta!:)Nagyon jönni akart a baba:)

Én ma vagyok a 12-ik dpo-n de nem merek tesztelni,mert mikortesztelek,tuti azonnal megjön:(

Ha addig nem jön meg,akkor holnapután tesztelek.

Szorítsatok már LÉCCIKE!!!

Husibaby

2009. dec. 15. 08:38
 38/49 anonim ***** válasza:

Husy, nagyon drukkolok! Mutimá a görbéd! Egyébként ne úgy fogd fel, hogy ahogy tesztelsz megjön, hanem, hogy NEM JÖN MEG és kész!!!!!

Enci

2009. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

[link]

Ez gáááááz!:(

Csak érdekes,mert a tüneteim eltünnek lassan,máskor meg a mellfájdalom akkor múlik,mikor megjött rá 1-2 napra csak.Most meg tegnap vettem észra,hogy még durrantak a melleim,de nem vészesen fáj,mint mikor megszokott jönni.

Jele sincs a menszinek:)--idáig--!

Ha 26-30 naposak a ciklusaim,akkor elvileg már késik 2 napot,de ha a 30-as ciklust nézem,akkor meg még előtte vagyok 2 nappal.

Szerinted?

CSINÁLNÉK EGY TESZTET,DE NEM MEREK,ÉS NINCS IS ITTHON!

Husyb.

2009. dec. 15. 09:34
 40/49 anonim ***** válasza:

Hát én bizony csinálnék. LEgfeljebb korai, de a hőd szép. És jó, hogy tartósan magasan van. Tudsz venni most tesztet?

Enci

2009. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!