Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van most ovuja? Beszélge...

Kinek van most ovuja? Beszélgetünk eggyet a nemvártunkig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,ki hogyan alakul?Görbék?Stb...

Remélem vagyunk egy páran:)

Én így alakulok:

[link]

Tegnap hüvelyi uh-n 19*16mm-es érett tüszőt látott a doki.Tegnap vagy ma repedés várható.Tegnap jobban éreztem bal oldalon,mint ma a szúrkálást.


2009. dec. 4. 18:07
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Kedves 7:56-os

El ne keseredj itt nekem,mert én is ebben a cipőben jártam.Idegesített a kesze-kusza görbém(még a Tiédnél is jobban össze-vissza mutat),szóval elmentem hüvelyi uh-ra,és láttak a bal oldalon egy szép kis tüszőt,ami repedési formát öltött:)

Szóval a tesztekről ennyit,a hőre meg nem igazán lehet adni.Én csak talán megszokásból és kíváncsiságból mérem:)

Amúgy utólag is megtudod nézetni,hogy volt-e tüszőrepid,mert egy kis foyadék kell legyen a tüsző helyén--ez termeli a progeszteront.

Szerintem Neked megvolt a tüszőrepi--tszted ellenére is--,mert a hőd felment.Ha nem esik akkor mindenképpen!

Sok sikert,és várunk vissza:)

Én mára így alakultam:

[link]

2009. dec. 6. 09:58
 12/49 anonim ***** válasza:

Nekem így alakul a kergegörbém ;)

3. vagyok.

[link]

2009. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy kérdező! :-)

Nem kesergek reménykedem :-)

Nagyon jó karácsonyi ajándék lenne...

Akkor tájt jön meg, d remélem nem fog.. Ki mióta próbálkozik?

Mi még "csak" 4 hónapja. De azt hittem ez könnyebben fog menni. Sose szedtem fogigátló rendszeresek a ciklusaim...

Drukkolok mindenkinek! :-)

2009. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

11:16-os

Szerintem a 17-ik cn-on volt ovud mert onnan megy szépen fel ahőd,és másnap is ment feljebb!Ráadásul jókor is voltatok eggyütt:)

Remélem kb:2hét múlva +lesz a teszted,és bízom benne,hogy Minket is megajándékozol a jó hírrel:)

2009. dec. 6. 12:48
 15/49 A kérdező kommentje:

11:42-es

Egy cipőben járunk a következők miatt:

-én sem szedek fogigátlót--nem is szedtem

-mi is 4 hónapja próbálkozunk

-és mi is NAGYON szeretnénk:)


Húú Kedves Lányok!Ha mindnnyiunknak sikerülne,nemhogy ez lenne a legszebb karácsonyunk,hanem a legboldogabb is!

Hiszem,hogy nem a véletlenül múlik,és Nekünk is segítenek odafentről:)

2009. dec. 6. 12:52
 16/49 anonim ***** válasza:

Én a 4. vagyok, mi a 3. hónapja próbálkozunk, és én is azt hittem, hogy ez sokkal egyszerűbb lesz. Tudom, hogy még nagyon az elején vagyunk és nem szabad rágörcsölni, de azt hittem, ha eldöntjük és nekiállunk, simán összejön....

A görbém sajna nem bíztató, mára lecsökkent a hőm...szerintetek mit jelent ez? Ugye nem volt ovum?

[link]


De én is bízom benne, ha jönni akar, akkor úgyis jönni fog, görbe ide, görbe oda :-))

2009. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Utólsó, sajnos én nem látok ovura utaló jelet... Jól méred a hőd? Hátha csak ez a bibi...

Azért drukkolok ám, nem mindig a példagörbéből lesznek babák ;)

2009. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Kedves 14:52-es

Teljes mértékben egyet értek az utolsó Kedves Válaszolóval!

Nem hiszed el,de én már láttam olyan BABÁS görbét is,ahol egyértelműen nem láttam ovut.

A hőd meg nagyon sok mindentől függ,hol méred,mikor méred,mennyit mozogsz éjjel,fel -e kelsz éjjel,alszol-e minimum 5órát ,szóval sok minden befolyásolja a hőt!

Tudod a remény hal meg utoljára,úgyhogy lehet még ebből baba!:)Az is lehet egyedül Te fog + tesztelni közülünk...

De azért Mi is NAGYON azt szeretnénk ám:)

Sok sikert!

2009. dec. 7. 19:37
 19/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :-)

Mizújs veletek?


Én így állok.

[link]


remélem mindannyian + apunk karácsonyra..

2009. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Én vagyok a kergegörbés, nekem így alakul:

[link]

2009. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!