Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvégére? Mióta...

Ki nem várja hétvégére? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Én szombatra vagy vasárnapra nem várom,ez lesz az ötödik hónap,és kistesót szeretnének a 2,5 éves lányunknak :)

Írjatok,remélem szerencsés hónapunk lesz :)


2014. jan. 27. 10:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Én folytonos gyomorégéssel küzdök. Lehet semmi köze az egészhez, de nekem még sosem volt ilyen. 1es voltam
2014. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

A gyomorégésről hallottam már hogy lehet tünet,mivel felborul az emésztésed.

Szorítok hogy így legyen :)

2014. jan. 28. 14:18
 13/37 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, én nem bírtam és csináltam egy tesztet, amin egy nagyon-nagyon halvány rózsaszín 2. csík látszott időn belül... De mivel még van 3-4 nap a nemvártig, nem merek ujjongani..... És tegnap nekem is apróbb méh-görcsim voltak (nekem sosem volt még menses-görcsöm, az első szülésem i ndult így ilyen apró méh-görcsökkel, a vajúdás bevezető szakaszában, onnan todom, hogy most ott bent valami készül... ezért is csináltam a tesztet). A melleim feszülnek, néha szúrnak, és sokszor émelygek, meg főleg ég a gyomrom, szoktam minden este bevenni rennie-t.

Nálad mi a helyzet?

2014. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Jaj de jó,halkan gratulálok :)

Nálam semmi,ma megint vannak menzi szerű görcseim,szinte egész nap érzem kisebb nagyobb erősséggel,a melleim nekem is duzzattak és fájnak.Lehet reggel ellövök egy tesztet,de félek az eredménytől :S

2014. jan. 29. 13:26
 15/37 A kérdező kommentje:

Képet nem tudsz feltölteni róla,szívesen megnézném :)

És milyen fajtával csináltad?

Nekem One Step-es van itthon,vaterás.

2014. jan. 29. 13:33
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem fogod elhinni,nem bírtam ki és csináltam egyet....

Délutáni pisi,és halvány pozitív :D

Remeg kezem lábam :DDD

Ahogy ment a vizelet felfele úgy jött ki rajta a csík :)))

2014. jan. 29. 14:57
 17/37 anonim ***** válasza:

Húú, akkor Neked is gratula halkan! :)

Holnap reggel csinalok megegyet en is, mert mar nagyon turelmetlen vagyok. Az eddigiek vmi noname tesztek voltak, de most vettem Gabrielt, remelem azon mar jol fog latszani hogy mi is van...

2014. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Reggel jelentkezem :)
2014. jan. 29. 19:09
 19/37 A kérdező kommentje:

Szia,nekem megint ugyan olyan halvány mint tegnap,most hogy már megszáradt alig látni....

Délután hoz a férjem a gyógyszertárból,na azzal még megpróbálom,hátha a vaterás mégsem olyan jo......


veled mizu?

2014. jan. 30. 08:48
 20/37 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én hármas vagyok, még nem teszteltem, de nem is nagyon érzek semmit. a cicim feszül mint szokott menzesz előtt, meg hányingerem van, de menzesz előtt nekem az is szokott lenni. Nem merek tesztelni, meg nekem nincs itthon tesztem! Gratulálok Nektek!
2014. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!