Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaálisok! Pcos vagyok. Túl a...

Kaálisok! Pcos vagyok. Túl a lapar műtéten (sikertelenül). Inzulinom rendben, HSG rendben, sperma eredmény a páromnak rendben . Milyen kezelést kaptatok a Kaáliban? MIkor kezdődött el a stimulálás, ha az alapvizsgálatok már megvoltak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most kezdődik el a kezelésem decemberben.(Lombikunk lesz.)Én a saját kezelésem menetét tudom neked leírni, remélem segítek vele.A következő menzesz első napjától fogigátlót kell szedni 21 napon át.(Ezzel leállítják a petefészkeket.)Ha letelt a fogamzásgátlás, megjön és ezzel párhuzamosan adják a hormoninjekciókat (az orvos állítja be, hogy miből mennyit kell magadnak beadni), kb. a 6. naptól 2 naponta UH- ra kell járni, hogy megnézzék a tüszőket, milyen nagyságúak. A tüszők leszívása kb. 20mm-es nagyságnál történik, ez minden nőnél más napon van. A leszívás altatásban történik(előtte tüszőrepesztőt adnak) és utána pár nappal van a beültetés. Ettől kezdve kapni kell sárgatest hormont, hogy ezzel támogassák a terhesség létrejöttét/megmaradását.

Mi a bp-i Kaáliba járunk,és nekünk jó fél évet kellett várni, mire elkezdődött a kezelés.

Sok sikert!

2009. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!