Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 65 %-os sperma eredmény ami 5...

65 %-os sperma eredmény ami 5 nap megtartóztatás után született, az elég a természetes fogamzáshoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott? És melyik érték 65%? Annyinak jó az összetétele meg minden? Kicsit keveset írtál...
2010. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mennyiség: 1,5 ml

össz sperma: 40,3

Spermium cc: 26,9

Sperm mot:% 65

norm morf: 60 %

É: 35%, L: 30%, M: 35%

3-4 sp csomó látóterenként.

2010. ápr. 14. 12:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Az urológus azt mondta, nem rossz, a nőgyógyásznak annyira nem tetszett, de ő is azt mondta, hogy végül is nem rossz.
2010. ápr. 14. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak kevés. 2 ml fölött kell lennie.
2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem olyan rossz de kevés és ennek a mennyiségnek csak 65%-a életképes mármint jó. Szerintem rendelj Ferulant kapszulát és már ma kezdje el szedni az E vitamint azt bárhol lehet beszerezni már sejtszinten kifejti jótékony hatását de csak ez kevés. Azt gondolom tudod hogy teljesen új sperma 60 naponta termelődik tehát ha az első hónapban amikor ezt szedi nem jön össze, akkor nem szabad elkeseredni. Ha itt beírod a keresőbe: Ferulant sok infót találsz de a gogle keresőben pedig rengeteget. Ez nem gyógyszer hanem gyógyhatású készítmény. Az én párom is szedi de neki tanácsolták a Fer 14-et is hogy hamarabb hasson mert nála minden ok, kivéve a mozgékonyság :( Ha bármi kérdésed van írj, akár privit is!
2010. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sorry: google :)
2010. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

A Ferulant jobb mint a Maca Vibe?? Én ezt a készitményt hallottam, hogy javít a spermán, és az aloe verát.

2010. ápr. 15. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!