Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az ébredési hőmérsékletet az, hogy milyen hőmérsékletű szobában alszunk? Illetve az, hogy reggel fél 6-kor vagy 7-kor kelek?

Figyelt kérdés

Lehet ezek miatt az eltérések miatt nem lesz jó a hőgörbe?

Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 29. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nem igazán

meg igazából tendenciákat kell/érdemes figyelni. Nekem pl. mindig egy kicsit magasabb volt a hőm, vagyis magasabbról kezdtem, mint az átlag, de így is megfigyelhető volt az emelkedés

2014. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hőmérséklet sehogy, én másfél évig hőmérőztem, 4 évszakban, mindig ugyanolyan értékek voltak. A reggeli mérés viszont kell hogy egy időben történjen. Húzd fel a vekkert és majd visszaalszol
2014. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma egy óràval hamarabb keltem, akkor 36,6 volt, 7-kor megmértem újra, màr 37,1 volt. Ezek szerint lehet ezt a napot figyelmen kívül kell hagyni?
2014. jan. 29. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából a termékeny időszakodban kellene nagyon figyelned az egyforma mérésre. Ha ciklus elején vagy végén csúszik be egy kis késés, nem olyan vészes, de ha pont a közepén csúszol el már nem biztos, hogy látod a tüszőrepedést. Érted?
2014. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!