Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! 5 hetes vagyok és este...

Félek! 5 hetes vagyok és este és éjjel 3-szor hánytam és volt egy kis hasmenés. Ma reggel is elég rosszul voltam, émelyegtem és mikor megmértem a hőmérsékletet 38 volt. Bevettem egy panadolt. Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Ez vírus vagy csak kimerült a szervezetem mert este alig aludtam és nem is ittam mert kijött. Már sok teát iszok és jobban vagyok. Ez a baba miatt volt vagy vm betegség? Egész nap fekszem. Más is volt ezzel?
2009. febr. 5. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én is pont 5 hetes vagyok, nekem tegnap 3 szor ment a hasam illetve tegnapelötteste egyszer.

Lázam nincs, és én is émelygek, de egyenlőre (és remélem nem is fogok) még nem hánytam.

Szerintem ez valamilyen vírus, tegnap este óta megittam 1 1/2 pohár gyenge kamillateát és ma már jobb a helyzet.

2009. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

menj el a háziorvosodhoz,és ő majd megmondja,hogy most ez egy vírus-e? de ne nagyon vegyél be magadtól gyógyszereket!!!

2009. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a baba miatt volt. Nekem ilyen 19 hetesen volt, én is vírusra gondoltam, diétáztam (krumpli, keksz,tea) és el is múlt 2 nap alatt. Aggódtam én is, mert a hasmenés hasi vérbőséggel jár, ami vetélést is okozhat, de szerencsére nem lett semmi baj. Ha mégsem szűnik, menj el orvoshoz. A Panadolt,No-Spat terhesen is be szabad venni.
2009. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is pont 5 hetesen tepert le egy vírus. Illetve az egész családot. Apa hányt, lányomnak hasmenése volt, én vegyítettem. Panadolt szabad bevenni, én is azt vettem be, meg diétáztunk 2-3 napig. keksz, tea. Remélhetőleg neked csak ennyi volt, ha ma nincs bajod, szerintem NE MENJ orvoshoz. Még összeszedsz egy infulenzát. Na az már nagyobb baj. A hődet azért mérjed még ma is és ha 38 fölé megy, akkor telefonálj a dokidnak, vagy az ügyeletre. Jobbulást és kellemes babavárást! 7 hetes
2009. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem feküdni, teázni, és aludni. Már jól vagyok, remélem így is marad.
2009. febr. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!