Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat még mellfeszülést?

Mi okozhat még mellfeszülést?

Figyelt kérdés
3 napja jött meg, de még mindig feszül a mellem, és már peteéréskor elkezdte (bár mostanra enyhült). Jelent ez valamit hogy még mindig feszül vagy ez teljesen természetes? Babát szeretnénk, és mindent bebeszélek már magamnak. Lehet hogy máskor is előfordult hogy ilyenkor feszült csak nem tűnt fel, most meg mindent bemagyarázok. Várom a tapasztalatokat.
2014. jan. 29. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megjött biztosan nem vagy terhes. Tudni fogod ha terhes vagy. Én is ilyen voltam mindenbe kapaszkodtam,mensi ellenére terhes vagyok, ha hány ingerem volt egyből terhességre gondoltam, mellfeszülésnél szintén stb. stb. Aztán mikor tényleg terhes lettem akkor valóban nem jött meg a mensim, valóban csak reggel voltam rosszul és persze csak akkor volt pozitív a tesztem. A mellfeszülést okozhatja picike hormonzavar, bebeszélés egyaránt. Csinálj tesztet ha gondolod, de attól sem fogsz megnyugodni mert akkor meg vagy extra halvány 2 csíkosnak látod pedig nincs is ott semmi vagy meggyőzöd magad, hogy biztos kivétel vagy és nem jelez a teszt.
2014. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából nem arra gondoltam hogy terhes vagyok, hanem nincs-e vmi probléma (pl. hormon), ami miatt nem tudok teherbe esni. Pedig már voltam hormonlaboron egy éve, volt is eltérés, de eddig ez nem okozott ilyen tüneteket. A méhpempőt kezdtem el szedni decemberben, és esetleg erre gondoltam még, hogy az nem okoz-e ilyen tüneteket.

Köszönöm a választ!

2014. jan. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!