Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy mi más...

Lehetek terhes vagy mi más magyarázat lehet a tüneteimre? Mi okozhat a 14. naptól hőm. Emelkedést, mellfeszülést, sűrűbb krémes folyást, pattanásokat, hátfájást, a 16. naptól enyhe mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
Általában a 27. 28. napon jön meg a menzeszem, szval még elég távol vagyok attól, s ilyen korán nem szoktak még problémáim lenni. Csak a 22-23nap után. A menzinaptáram szerint a 8.és 14.nap között voltam termékeny, akkor többször is szeretkeztünk a párommal, de megszakítással minden alkalommal, mert hiába vagyok 27éves, várnánk még 1 évet. Lehet babát várok? Ha baba lenne, mindketten nagyon boldogok lennénk!!!! Mikor csinálhatok tesztet? A legjobb karácsonyi ajándék lenne! Mi a véleményetek?
2010. dec. 18. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mikor volt utolsó mensid,peteérésed?...a peteéréstől számított 12-14 napon már jelez egy érzékeny teszt!
2010. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó menzeszem nov30.-dec3. tartott.

A peterést azt sajnos nem tudom.


Ja és az lemaradt, h 2 napja este hányingerem volt, s alig tudtam elaludni, és másnap reggel is enyhén, meg most reggel is furán érzem magam, nincs hányingerem, csak majdnem. Jajj ez elég bután hangzik, de így tudom leírni.

2010. dec. 18. 11:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha őszinte szeretnék lenni, akkor a baba minden vágyam már egy éve, a párom szeretne még várni egy kicsit, de volt az elmúlt évben pár alkalom amikor azt hittük terhes vagyok s ő izgatottabb és boldogabb volt mint én. És mivel nagyon szeretnék egy kisbabát, és a pár hamis terhes-nem terhes időszak után, már aggódom, s paranoiás vagyok kicsit.
2010. dec. 18. 11:57
 4/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
csak magamból indulok ki, én is érzek ilyen tüneteket ovu környékétől, de sajnos eddig csalódnom kellett... persze attól még lehetsz terhes, ha mégsem, akkor szerintem beszéld meg a pároddal, és álljatok rá a babaprojektre!
2010. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát tényleg nem tudom mi történik a testemben....

De nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, s a további válaszokért, véleményekért is nagyon hálás lennék.


Egyébként ezek a tünetek azért is furcsák, mert nem szoktak nekem ilyen 'bajaim' lenni. Meg folyásom sosincs, én tisztasági betétet is csak a menzeszem idején használok, a hónap többi részén nem, de most muszáj. Hát olyan jó lenne tudni! De előbb utóbb bizti kiderül.

2010. dec. 18. 12:33
 6/14 anonim ***** válasza:

szia!


olvastam, hogy nov. 30-án jött meg utoljára, akkor neked kb. 13-án volt peteérésed, nekem 11-én volt és 27.-én jött meg. Tehát még bármi lehet, bár tudom sokak szerint a megszakításos védekezés nem védekezés, de én mindig így védekezem és még nem lettem terhes. Én azon a véleményen vagyok, hogy aki tudja rendesen alkalmazni a megszakításos védekezést, az nem is lesz terhes ezáltal. Így elég kicsi rá az esély. (nyugodtan lehet lepontozni, de ez az én véleményem és tapasztalatom). A következő mensid pedig még odébb van, kb. dec. 28. Én 25-re nem várom, mert most nem védekezünk, még mielőtt valaki lehurrogna. (amíg megszakításosan védekeztünk soha nem lettem terhes, pedig nem most kezdtem ezt a fajta védekezést, persze ezzel nem akarok senkit sem buzdítani az ilyesfajta megoldásra)Úgyhogy szerintem leghamarabb tesztet a nemvárt napján érdemes csinálnod. Bár én biztos nem várnám ki, így tuti tesztelnék egy 10-es érzékenységűvel karácsonykor. (van ami már a beágyazódás után 10 nappal kimutatja)


Azért majd írd meg mi lett az eredmény.

2010. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia,

Nagyon köszönöm a válaszod. Először is szorítok neked, h ne jöjjön meg, s átéld az áldott állapotot! 

Az én véleményem a megszakításosról teljes mértékben megegyezik a tiéddel, emiatt ne aggódj. De mivel a párom tudja h én szeretnék babát, igaz ő még várna, de mindig azt mondja, ha „becsusszan” akkor az szuper, s nagyon boldog lenne, szóval ebből kifolyólag nem vagyunk olyan óvatosak az utóbbi hónapokban amennyire régebben (hozzáteszem a módszer ugyanaz, és az elmúlt 7 évben nem estem még teherbe) Most azért reménykedem 

A teszttel kapcsolatban: sajnos nem tudom honnan tudom a tesztről, h milyen erősségű, mert én angliában élek, s itt a legjobb amit találtam, ami talán otthon is van, nem tudom sajnos, szóval a teszt ami nekem van -First Response, és azt írja, h akár 6 nappal a várt mensi előtt kimutatja ha állapotos vki. Ezt találtam a legjobbnak az üzletben, de nem tudom h ez milyen erősségű  Még mielőtt mégjobban elbizonytalanítanám magam a 6 nappal korábbi teszteléssel(mert azért az csak 62%), megpróbálom kibírni legalább szent estéig, az csak pár nappal van korábban mint a nem várt. Ha kiderül mi a helyzet majd írok, de addig is nagyon szorítok nektek!

2010. dec. 18. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:

szia!


köszönöm szépen, én se bírom ki a 25-ikét, úgyhogy 23-án akarok tesztelni egy 10-es erősségűvel (acon), ami elvileg a peteérés utáni 10. napon kimutatja az eredményt. (23.-án a 12. napom lesz, remélem kétcsíkos lesz :))Szerintem a tied is 10-es erősségű, ha már 6 nappal a mensi előtt kimutatja, a márkát nem ismerem Magyarországon nem lehet ilyet kapni. Majd írok, hogy mi lett, meg írj te is. Remélem mindkettőnknek sikerül. Amúgy nekem már van egy gyönyörű "nagyfiam", most volt 3,5 éves, úgyhogy már átéltem egyszer milyen anyának lenni, de már nagyon szeretnénk mindhárman kistesót, úgyhogy remélem a Jézuska hoz nekünk egyet, meg nektek is.

2010. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Teljes szívemből szorítok Nektek!!! :)

Úgyh majd várom az üzidet, h Jézuska hozza a legszebb ajándékot!

És persze majd én is írok mi az eredmény.

2010. dec. 19. 19:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Most már tényleg izgulok, az elmúlt 2-3napban voltak kisebb hasszurkálás féle fájdalmak, de tegnap este 2órán keresztül nagyon fájt a hasam, nehéz is volt elaludni. Ma reggel ismét fáj a pocakom legalja. Jelentheti ez a beágyazódást? vagy valami mást esetleg?
2010. dec. 20. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!