Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizszerű folyás, mikor fordul...

Vizszerű folyás, mikor fordul elő? (betegségen kivül)

Figyelt kérdés
Semmi szine, semmi szaga... Nem sürü hanem tényleg vizszerű. Legalább egy hete. És sok.

#folyás #vizszerű
2014. jan. 30. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvastam már ilyet terhesség elején tünetként... :)
2014. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Juj:)) de jo lenne:) erdekesen is erzem magam. Meg a menzeszem is nagyon furcsa volt keves barnas verzes volt. Amint elmult mellfajas jott fajt a derekam es faj is. Jo lenne ha jonne a pici:)
2014. jan. 30. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Peteéréskor és mensi előtt szokott ilyen lenni. Terhességnél krémes, testápoló állagú.
2014. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, remélem nem keltettem benned hiú ábrándokat, az ezek szerint fals, válaszommal... :/

Persze szorítok nagyon, hogy mégis csak baba legyen. :)

2014. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy BG, mennyivel a nemvárt előtt jelentkezhet az a bizonyos fehér, krémes folyás?
2014. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem keltettel nyugi:) igazabol olvassgattam mashol is vkinek aterhesseg elott volt! Szerintem ez valtozo. Nekem nem nagyon szokott lenni ezert erdekes. De ha nincs is baba (hiaba akarom) nem fogok ketsegbeesni! Majd legkozelebb...:S
2014. jan. 30. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon! :) Remélem baba!!!
2014. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!