Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggodalomra adhat okot ha 3x...

Aggodalomra adhat okot ha 3x 2-2 nap különbséggel csináltam tesztet a nemvárt körül és mind a 3nál ugyanolyan halvány a 2. csík? Nem kéne erősödnie?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
De, majd idővel fog, de lehet nem középidőben volt peteérésed. Nem kell folyton tesztelni, ami két csík az két csík halványan is. Én egyszer teszteltem mindhárom esetben, nem voltak erős csíkok a mensi kimaradása után sem.
2014. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyire halvány? nincs kép? egyébként "hivatalosan" néhány betegség is okozhat magasabb hcg szintet, de ennyi idő után még ne ijedj meg! pláne ne mensi időben. Egy hét múlva ismételj, ha akkor is halvány (nem emelkedett a hcg) akkor keress egy dokit, ő megmondja, mi a helyzet.
2014. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor várok még pár napot.
2014. jan. 31. 08:28
 4/4 anonim válasza:
Nekem még olyan is volt, hogy halványodott... Itt szuszog mellettem :) (Csináltam pár tesztet, mert volt pici vérzésem, meg barnázásom is, mégis itt van.) Én akkor nem hallgattam senkire, de tényleg igaz, nem szabad rágörcsölni és folyton tesztelgetni... 2 egyforma márkájú teszt sem biztos, hogy egyforma színű lesz, még akkor sem, ha egyszerre csinálod...
2014. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!