Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim. A peteérés ebben a hónapban a 16. vagy 17. ciklusnapra esett. Mi a 15. ciklusnapon, azaz 18-án reggel és este együtt voltunk. Elvileg ma kellett volna megjönnie, ehelyett tegnap barnázást tapasztaltam. Már kicsit csalódott is voltam, hogy na ennyi volt, még előbb meg is jött a pofátlan, ugyanis beágyazódási vérzésnek ezt kicsit késeinek találtam. De utánaszámolva még csak maximum a 11. dpo-n lehettem tegnap, akkorra meg egyáltalán nem furcsa. Ez az egész pecsét dolog csak pár óráig tartott. Azóta már fehér folyásom is volt.

Persze előfordulhat, hogy aztán megérkezik a vér is mellé (bár ilyen szünet sem szokott lenni, ált. egy napig egyre sötétebb a folyás, aztán másnap vér). De ha mégsem, mikor érdemes tesztelni? Gondolom ha nem 14. napon volt a peteérés, akkor az egész eltolódik, tehát nem érvényes, hogy a kimaradó mensi napján (ma) tesztelhetek.

Vasárnap már lehet elég hcg? :) (25-ös x-epil tesztem van)

Ki tesztel még mostanában, ha úgy alakul?


2014. jan. 31. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elvileg ma vagy a 12.dpo-n, akkor a 14.napon tesztelj leghamarabb.
2014. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beágyazódás simán lehetett, nekem 10. napra volt beágyazódás az együttlét után.

Ha ma kellett volna megjönnie, és X-epillel akarsz tesztelni, akkor várj még minimum 5 napot, mert azt tapasztalom, hogy az X-epil senkinek nem mutat értékelhető eredményt a nem várt napján.

2014. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jan. 31. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem az x epil a nem vart napjan mar mutatta a reggeli vizeletbol,szoval erdemes tesztelni.

nekem 28 napos ciklusoknal a 14.napon volt ovum(uh is megerositette),es igy a 14.nappal utana mar egyertelmuen kimutatta.

2014. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elvileg ma voltam 13. vagy 14. dpo-n, (sajnos nem tudom pontosan), és negatív.. mensi még mindig nincs, csütörtök óta néha pecsételés, de az sem folyamatosan. Majd jövő héten csinálok még egyet, ha nem változik semmi :)
2014. febr. 2. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!