Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történ evvel a görbével?...

Mi történ evvel a görbével? Szerintetek érdemes orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 1. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mindig ilyen magas az alaphőd? Van másik görbéd is?
2014. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Soha nem volt még ennyire magas a hőm pé előtt...

Ez az október-november görbém:

[link]

2014. febr. 1. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a mérési időpont miatt van. Látom korábban 5-kor mérted, most meg 8-kor. Hiába az az ébredési hőd, nem mindegy az óra. Nekem a múlt hónapban volt így, reggel 8-kor keltem és folyamatosan magasak voltak az értékek. Most reggel 5- fél 7 közé estek a méréseim, borzasztó eredmények születtek. Sokkal alacsonyabbak az értékek mint a múlt hónapban. (A cikk-cakkokról nem is beszélve az időeltolódás miatt...)

" teshőmérséklet a nap folyamán bizonyos határok között ingadozik, bár ezt jellemzően nem érzékeljük. Megfigyelések szerint reggel 6 órakor mérhető a legalacsonyabb, és délután 4-6 óra között a legmagasabb, kora este azután folyamatosan csökkenni kezd, míg eléri a legalacsonyabb értéket."

2014. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerdán 2x mértem 1x 5-kor és utána 8-kor 2 higanyos hőmérővel és ugyan az lett mind a kettő mérésnek az eredménye.Nem tudom mi lehet ez,de állandóan görcsöl a hasam is...
2014. febr. 1. 18:09
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma reggeli mérésem is 36,5 lett...sztem most lesz a pém mert nagyon görcsölök....ilyen még soha nem volt
2014. febr. 2. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom, Clostis hónap. UH-gal követitek a peteérést? Csak azért kérdezem, mert sok orvos nem veszi a fáradtságot (az enyém se vette többek között) és jókora cisztákat tud okozni! És adott esetben nem ártana ha megelőzné egy hormonsor, az én orvosom erre se vette a fáradtságot :(
2014. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt hormonsor nézve 3 ill. 21 napon és csak utána adta clostyt mint megsegítésnek mert van peteérésem de mégse jön létre terhesség...az első 2 hónapban visszahívott,h megnézze mi újság,mindent rendben talált pé után is 12 mm volt a nyálkahártyám,cisztám soha nem volt ezért furcsálom ezt a hőgörbét...arra gondoltam nem-e előző hónapban mégis terhes lettem...a családban elég sűrű a mensi+terhesség...vagy gondoltam még méhgyulladásra.
2014. febr. 2. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
a closti-tól peteérése lesz annak, akinek addig nem volt (jó esetben), ha van peteérésed, akkor nem clostira van szükséged, hanem egy endokrinológusra, mivel a terhesség akadálya nem a peteérés hiánya...!!!
2014. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Voltam endokrinológusnál és ott is minden rendben volt.Volt már terhességem csak vetéléssel végződött és utána volt teljes kivizsgálás.Így alakul a görbém mostanság:

[link]

Szerintem elkezdem most már inni a palátfüvet mert mára jelentkezett a pé utáni mellfájdalom.

2014. febr. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!