Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 dpo-n lehet beágyazódás?

11 dpo-n lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Ilyen velem még nem történt. Reggel első pisinél volt egy törlésnyi csepp vér azóta semmi csak érdekesen fáj a hasam alja és reggel nagyon szédültem meg hányingerem volt. Ez lehet a beágyazódás vagy csak megint meg fog jönni??

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. febr. 1. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Leírom velem hogy volt. Már a 20.ciklusnaptól 6.dpon elkezdtem görcsölgetni,nem múlt több nap elteltével sem, pedig nem így szokott lenni, sosem fáj a hasam mensi előtt, max 1 nappal. Már ekkor sejtettem, hogy valami más,így a 10. dpon, 24. ciklusnapon csináltam délután egy tesztet. + percen belül semmi nem lett a teszten, na gondoltam negatív. De 10 perc múlva megnéztem mégis, és ott volt egy extra extra nagyon halovány vonal, meg is mutattam a páromnak, ő is látta. Másnap tehát pont a 11 dpon mint te is, barnáztam, gondoltam na hamarabb megjön esetleg. De nagyon kevés volt, így délután csináltam egy tesztet amin már jóval erősebb volt a 2. vonal. :) Első hónapban sikerült. :) Szerintem jó jel, mikorra nem várod? Lassan majd tesztelhetsz egyet! Drukkolok!!
2014. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Keddre nem várom és köszönöm a sikertörténetet :) Gratulálok a babához
2014. febr. 2. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
10. napon volt nekem ugyanez, 2 éves a lányunk. :)
2014. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Na miujsag veled kerdezo?=)
2014. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia hát tegnap csináltam egy tesztet és negatív lett sajnos :( de azóta sem jött meg és szurkálgat a hasam ha pénteken nem jön meg akkor szombat reggel csinálok tesztet.
2014. febr. 6. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Babás lettél végül? Én is 12. dpon vagyok és ugyanez volt reggel velem is.
2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!