Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cickafark, illetve palástfű...

Cickafark, illetve palástfű teát bárki ihat?

Figyelt kérdés
Vagy vannak olyan esetek, amikor árthatnak?
2013. dec. 1. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

cickafark szerintem iható bárki által...női bajokra + megfázásra+ bőrnyugtatásra,sebgyógyításra kiváló

[link]

A másikat nem tudom...

2013. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Gyógyteáról lévén szó, mindenkinél kifejt bizonyos hatást, ezért bárki ihatja, ártani nem árt vele. Ez a kettő tipikusan nőknek ajánlott tea, legfőbbképpen pedig olyanoknak, akik babát szeretnének. A cickafark mindenféle nőgyógyászati gondra jó, görcsoldás, sebgyógyítás, felfázásnál ülőfürdő stb. A palástfű a méhnyálkahártya erősítésére szolgál, ami a beágyazódásnál lehet fontos.

Ártani a cickafark árthat a daganatos betegeknél. Másról én nem tudok.

2013. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A cickafark rengeteg esetben NEM iható, pl. PCOS esetén kifejezetten ártalmas. De ugyanígy tilos mióma, endometriozis, darabos vérzés, barnázás esetén és fogamzásgátló mellett sem ajánlott inni...
2013. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!