Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk...

A párommal babát szeretnénk vállalni. Hogyan tegyük könnyebbé?

Figyelt kérdés

Mi az amit NEM lehet egyikünknek sem enni/inni?


A párom dohányzik (napi egy doboz cigi), kávézik (mivel éjszakás, így többet iszik), én tejes kávét szoktam inni, és néha egy energiaital (ritkább).


A kérdés még annyi, hogy a fenti adatokkal nehezebb teherbe esni?



2014. febr. 2. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a párom gyakrabban iszik alkoholt (nem részegedésig, csak munka mellé, amit itthon végez)
2014. febr. 2. 21:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban tegye le a cigit.
2014. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A cigizés nem befolyásolja a teherbeesést. Nem kell semmit tenni, csak legyetek együtt akkor és annyiszor,amikor nektek jól esik.
2014. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne befolyásolná,másrészt később a szülő mellet passzív dohányos lesz a gyerek is.

[link]

2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbi nem igaz, rontja a spermiumok minőségét, rá van írva bazi nagy betűkkel a dobozára.
2014. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a cigizés befolyásolja, mivel rontja a spermium termelést, egyébként mi mindketten dohányoztunk előtte (én mondjuk 1,5 évvel gyerek előtt leraktam) a férjem pedig mai napig dohányzik, és testhőmérőzéssel 2-3 hónap alatt összejött, mert így tudtuk mikor van peteérés. Szóval ezt érdemes.

Ő kávézni nem kávézik, mindketten energia ital ellenesek vagyunk, de a kávénak (koffeinnek) egyébként nincs köze a teherbeeséshez. Később, ha már terhes vagy, vigyázz vele, nem a baba miatt, neki elvileg napi 1-2 kávé nem árt, de olyan gyomorsavad lesz hogy megpusztulsz :)

2014. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!