Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák/ kis mamák, volt...

Anyukák/ kis mamák, volt valakinek hasonlo tünetei az enyémhez az 5. hét körül?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mintha meg akarna jonni , ugyan olyan alhasi gorcsok valamint szurkalasok , fehéres folyàs ...viszont semmi mas tunetem nincs se hànyinger , se rosszul lét, nem eszek nem pisilek többet mint eddig , a mellen se veszek észre vàltozàst ..:) valaki volt igy mit én?

2014. febr. 3. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első meg a harmadik terhességemnél annyi se volt, mint Neked. Csak a mindjárt megjön érzés, de se szurkálás, se hányinger, se mellfeszülés, semmi.
2014. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. A mensi szerű fájdalom és a hasszurja természetes,nekem is van.Azt mondják alakul át a tesred,nyúlnak a méhszalagok. Hányni én sem hányok,csak reggelente ébredek gyomorégéssel.A cucifájdalom meg este intenzívebb,napközben enyhébb.Ez mindenkinél egyedi,ne izgulj! Voltál már orvosnál? Bolgog babavárást.:) 5hkm.
2014. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Majd szerdán megyek :) tegnapett egy pozi teszt es ha jol szamolom 5. Hetes vagyok . Csak furcsa h semmi jele nincs csak ennyi h nem jom mrg meg amiket irtam :)
2014. febr. 3. 09:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak nem is pisilek gyakran
2014. febr. 3. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit :) Mikor pozitívat teszteltem annyi tünetem volt,hogy nem jött meg a mensim és nagyon izzadtam.Légkondicionált szobában folyt rólam a víz.Semmi más.Aztán elkezdett jönni a mensi szerű görcs és a szúrkálás.Még el is bíztam magam,hogy én ugyan nem vagyok az a hányós fajta,észrevétlenül el fog telni ez a pár hónap.Na igen.8.héttől minden estémet a wc fölé görnyedve fejeztem be és annyit aludtam,mint egy óvodás.Szóval még nem tudhatod mi lesz,addig örülj,amíg "csak" ennyi van :)
2014. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) Boldog baba varast nektek ! :) Kismamàk/anyukàk azért írjatok még :) amugy azert furcsa mert pl . Anyukàm màr a 4. Héttől a wc-n és lavor melett élte az életét mikor terhes volt vlm
2014. febr. 3. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel számoltam én is,hogy majd hasonló lesz a terhességem,mint anyumnak,de nagyon nem.Ő ikreket várt és soha még csak nem is émelygett,én pedig alig bírtam összevakarni magam éjszakánként a fürdőszobapadlóról.Sajnos nincs biztosíték semmire.Ja és amilyen hirtelen jött olyan hirtelen múlt el ez az állapot.Az is ijesztő tud lenni,ezért írom. (utolsó voltam)
2014. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szerdán megyek dokihoz, és én is úgy kb 5 hetes terhes vagyok, szintúgy semmi tünettel. :)
2014. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!