Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már így valaki? Mi lett...

Járt már így valaki? Mi lett belőle? (kép)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: utoljára december 26-án jött meg. Az elmúlt 3 napban csináltam teszteket, 2-n megjelent egy halvány rózsaszínes csík, ami kicsit vastagabb, mint a kontroll csík, de ott van. A másik kettő teljesen negatív... már nem értem mi van. Járt már így valaki? Tapasztalatokra lennék kiváncsi, lett belőle baba?


Kép az egyik tesztről. Mindkettő ilyen, az egyik talán kicsit erősebb, másik picit halványabb.


[link]



2014. febr. 5. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez nem olyan csik mitn ami terhességkor van. csinálje gy nem papircsikos tesztet. ez szeritnem nem pozitív.
2014. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy! Vegyél Gabriel tesztet, csináld meg holnap reggel :)


Várom a fejleményeket!!!

2014. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Még mindig azt tudom mondani sajnos, mint az előző kérdésnél. Ennyi késés után már rendesen mutatnia kéne, az a vastag csík pedig szerintem nem megfelelő, de inkább menj orvoshoz, ő biztosat tud mondai.
2014. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, már a másik kérdésednél is írtuk, hogy ez nem pozitív.bár volt itt egy hasonló kérdés ugyanilyen tesztképpel, csak már nem emlékszem annak mi lett a vége. ha megtalálom belinkelem.
2014. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire rendszeres a menzeszed, nekem elég rendszertelen, és én jártam hasonlóan.

Az egyik hónapban teljesen kimaradt, nekem is december 12-én volt meg akkor utoljára, és valamikor február végén teszteltem pozitívat, előtte kétszer negatívat (36, és 54. nap tájékán). A harmadik viszont erős pozitív volt, ma már 2 éves a kisfiam :).

Így visszagondolva a 2. teszt kicsit gyanús is volt, de olyan halványan, hogy álmomban sem gondoltam, hogy terhes lennék, szóval simán kihajítottam.

Szóval ha később volt peteérésed, akkor simán lehet, hogy majd erősödni fog.

2014. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 FKKTorp ***** válasza:
Csinálj mindenképp másik tesztet, mert a vastagabb csík miatt nem tudom hogy egyáltalán értékelhető-e. :/
2014. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös: És neked az a nagyon halvány milyen volt? Hasonló, mint nekem? Vagy ugyanolyan vastag, mint a kontroll csík?
2014. febr. 5. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:
ugyanoylan vastagnak kell lennie mint a kontroll csik, ez hibás teszt ezért irtam vegyél egy másmilyet ami nem iylen papircsikos.
2014. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Igazából nem nagyon emlékszem, mert annyira halványan derengett, hogy nem is tudom, hogy valóban ott volt-e.

Ha volt, akkor még a tiednél is halványabban látszott, inkább csak ha úgy esett rá a fény.

De akkor az nekem tök negatívnak tűnt, akkor még nem tudtam, hogy az ilyen halvány is jelenthet valamit, nem is folgalkoztam vele, csak így utólag gondolom, hogy akkor csak nem voltam annyira hülye, hogy láttam ott valami vonalkát :).

2014. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez X-epil és nekem is van két ilyenem, meg egy csomó negatív. Hibás széria. Ez negatív sajnos.
2014. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!