Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a fejem, fáj az alhasam, mintha meg akarna jönni, szurkál a petefészkem, hányingerem van, feltűnően sokat eszem, aluszékonyabb vagyok a megszokottnál és ami a legfurcsább, hogy életemben nem gyújtottam rá, viszont amikor az egyik ismerősöm dohányzott mellettem, eper illatú cigarettát szívott, akkor megkívántam és szívem szerint bele szívtam volna. Mitől lehet ez? Nekem a terhesség jutott eszembe, de még mensi előtt vagyok, 4 nap múlva lesz esedékes. Előfordul olyan, hogy a kimaradt mensi előtt is vannak már tünetek?

2014. febr. 5. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat a unetek mindenkepp arra utalnak! Egyebkent szamos betegseg allhat ezek dolgok hattereben kiveve a kivansag!
2014. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nekem egy héttel a menzesz elott kezdődtek a tünetek: hányingerem volt de közben éhes is voltam es ettem is, 2 napon keresztül nagyon álmos voltam (borzasztó volt), kicsit nagyobb lett az étvágyam is.

Akkor meg nem tulajdonítottam ezeknek nagy jelentőséget gondoltam csak a sok munka miatt lehetett, bele elni se akartam magam a terhessegbe!

De közben olyan szúrósan fajt a hasam es azt hittem, hogy na mindjárt megjön. De meg is másmilyen fájdalom volt mert nagyon szúrt, de nem folyamatosan csak időközönként.

Vettem egy tesztet es 2-3 nappal a nem várt elott teszteltem pozitívat! :)

Es valóban meg sem jott.

Szóval lehetsz terhes, de azért ne eld bele magas! Tesztelj 3-4 nap múlva!

2014. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy, akkor megemelkedik a HCG hormonszint, ami ca kezdeti terhességben annyira alacsony, h legjobb esetben is csak a menstruáció első napjától mutatható ki. Szagokat majd akkor érzel, ha 6-7 hetes leszel, mert akkor lesz elég magas a hormonszint, hogy érzékeny szaglásod legyen.

Amugy az utolsó amit kívánni fogsz, az a cigi lesz. A természet ajándéka; azt kívánod ami a magzatnak is jó. a cigi nyilván nem ilyen...

2014. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!