Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a Jónás naptárra...

Tapasztalatok a Jónás naptárral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy mik a tapasztalataitok a Jónás naptárról mind a termékenység, mind a baba nemét illetően.
2014. febr. 6. 12:59
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
A Piroska és a farkas valószerűbb.
2014. febr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én egyszerre kezdtem el a Jónás naptárat és a tervezettbaba.hu naptárát alkalmazni, és a következő hónapban már volt baba. :-) Nem tudom, hogy ezeknek köszönhető-e, de előtte másfél éve nem védekeztünk. Hogy melyik jöhetett be, azt sem tudom... A neme viszont nem jött be.
2014. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
@2: A védekezés hiánya. Az bizonyíthatóan hatásos, a többi csak misztikus mese.
2014. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2.

Tom Benkonak köszönöm, hogy pasi létére ideírogat, és ráadásul még vissza is látogat újra és újra ide, hogy vajon van-e bármi reakció a válaszaira.

Istenem... Ilyenkor érzem, hogy jól mentem férjhez. Egy ilyenbe is beleakadhattam volna, aki női topicban osztja az észt...

2014. febr. 17. 13:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Még valami, bár bizonyára téged nem érint kedves Tom; a védekezés hiánya még messze nem jelent semmit. 15-30% az esély a teherbeesésre még akkor is, ha pont peteéréskor van együtt a pár. Szóval sokat jelent, ha valaki elsőre teherbe esik.


Most pedig szépen guglizd ki a "peteérés" szót, és gyere vissza megint valami magasröptű, mélyenszántó kommenttel.

Vagy inkább ne...

De úgysem bírod ki, hogy ne írj megint ide. Fogadunk?

2014. febr. 17. 13:14
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Úgy mondják, szerencséje volt. Egyébként nem visszalátogatok, hanem értesítést kapok, ha van beírás. Az pedig, hogy allergiás vagyok a hülyeségre, nemfüggetlen.
2014. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!