Lehetsêges igy?

Figyelt kérdés

a baràtommal mindig felelosség teljesen védekezünk de a multkor észre vettük hogy a gumi kiszakadt... :/ ezek utàn a menzeszem igy jott meg..

a novemberi menzeszem:4-5 napot

késett(de szokott nekem ossze-vissza

megjonni, es ez a baj) de viszont utàna

megjott

december: megjott .. viszont nem

tartott teljes 7napig

januàr: megjott de elobb a vàrtnàl .....

szerintetek ez alapjàn is lehetek terhes? ?


2014. febr. 6. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2014. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha észrevettétek miért nem vettél eseményutáni tablettát?


Szerintem nem vagy terhes.


De most komolyan! Inkább vártok a csodára, hogy "hátha nem leszek terhes", aztán ha mégis akkor mész abortuszra? Nem lenne egyszerűbb eseményutánit bevenni ilyen esetbe? Hidd el neked is kényelmesebb, mint az abortusz, plusz még egy ártatlan életet sem oltasz ki...

2014. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azert mert igazabol akkor még nem ment el, csak tudod ezek az elovàladékok amik aggasztanak engem....


tehàt szerintetek nem ?

köszönöm az eddigi kommenteket :)

2014. febr. 6. 21:45
 4/6 H_Vivien ***** válasza:

2/3 Szerinted valóban erre van szüksége, hogy kioktasd? Szerintem épp elég Neki az a stressz, amit átél most, nem hiszem, hogy kíváncsi az okoskodó kioktatásodra. Tudod kívülről mindenki nagyon okosakat tud ám mondani és nyilván könnyebb is más felett ítélkezni.


Kérdező:

Kötve hiszem, hogy terhes vagy, az előváladéktól elég ritkán lehet teherbe esni, mivel az kevesebb spermaszámot tartalmaz. Azért, ha az megnyugtat, csinálj egy tesztet, nincs veszítenivalód.

2014. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te tényleg azt gondolod, hogy a kérdezö stresszel? :D

az emlitett "esemény" oktoberben vagy novemberben lehetett. azota kb. 3 honap telt el, ha annyira stresszelne már honapokkal ezelött vett volna egy tesztet :)

2014. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen stresszelek is csak tudod bementem az egyik diszkontba ahol nem àrultak... be mentem egy màsikba ahol àrulnak de szàmomra is érthetetlen mòd, de el volt fogyva .. este 6utàn pedig nemtudom helyik patikàba fussak ...

nagyon hamar meg nem akartam megcsinallni mivel az sem jo.... ugyebàr .. :)



köszönöm Vivien :)

2014. febr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!