Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti + Inofolic, kinek mi a...

Closti + Inofolic, kinek mi a tapasztalata? Szedte már együtt ezeket valaki?

Figyelt kérdés
1 éve szeretnénk babát párommal, 2x vetéltem el tavaly, 10 és 6 hetesen. Dokit váltottam,voltam párommal kivizsgálásokon és minden eredményünk jó. Van rendesen peteérésem,az októberi vetélésem után viszonylag jó a ciklusom is (a terhességek előtt 26 napos ciklusok most 28-26 nap között mozognak),de hogy a teherbeesést és annak megtartását segítse a doki felírta a clostit (napi 2db) és javasolta az Inofolic készítményt (napi 1-t) mellé. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel a készítményekkel kapcsolatban? Szedte már együtt valaki őket?

2014. febr. 7. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
inofolicból kettöt igyál, tudom hogy drága én is iszom és a dobozon az van napi 1 de több lánynak is több orvos mondta hogy napi 2 kell. Egyik ismerösömnek dupla peteérse lett töle. Én két hete szedem szebb a böröm mint valaha, Szeritnem a te esetedben felsleges a closty nem ezen fog mulni a siker bvagy hogy megmarad-e a baba. Sokkal fontosabb a progi potás ha siekrült.
2014. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy év sikertelenség után az inofolicot javasolta szintén a doki. Én napi egyet ittam, végig sem tudtam szedni , a fele megmaradt, babás lettem! :)

Nekem is volt rendes peteérésem minden hónapban, uh-val követtük mindig, valahogy mégsem jött addig.

2014. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem el inni, a ciklus 12. napján, a 14. napon volt ovu, volt 4 tüszőm, amik meg is repedtek (clostitól).


Szeretnék sikerről beszámolni.


Mi 3 éve próbálkozunk.

2014. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22:31-es válaszoló vagyok.


Én is napi két tasakkal iszom. Meg szedek még mellé mindenféle vitamint.

2014. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!