Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babával próbálkoznak, ti...

Akik babával próbálkoznak, ti hogy tudtok együtt lenni a termékeny napokon? Minden nap, naponta akár többször is, vagy kétnaponta?

Figyelt kérdés
A nagy könyvben ugye úgy van, hogy 13., 14. és 15. nap a legtermékenyebb a ciklusból, mert ugye 28 napos ciklus esetén akkorra tehető a peteérés...

2014. jan. 31. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy ekkor van a peteérésed.

Amúgy meg szeretkezni nem azért kell, hogy gyereket gyárts, hanem, mert megkívánjátok egymást.

Mi pár nap kivételével szinte minden nap szeretkezünk, de mikor gyereket akartunk se azért tettük tervszerűen.

Volt egy időszak mikor betegesen akartam babát, azok a szeretkezések voltak a legrosszabbak, volt, hogy sírtam a végén, hogy így görcsölve nem akarok gyereket.

Akkor fogant meg a lányom, mikor elengedtem az akarást és csak egymás öröméért voltunk együtt.

2014. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam , mint az első válaszoló. Görcsösen szexeltünk, mert gyártottuk a gyereket. Nem jött össze. Ez az egész oda vezetett, hogy a páromnak már el is ment a kedve attól, hogy kötelezően az ágyba kellett bújnunk.

Igen, a ciklus közepén van pé álatlában, de nekem is 28 naposak a ciklusaim és amióta hőmérőzök kiderült, hogy bizony volt már 11-ik és 12-ik napon is. Ha naptár szerint gondolkodtam volna, akkor a 13-14-15 napi szeretkezéssel éppen elkéstünk volna.

Ajánlom a hőmérős módszert, de a párodnak ne áruld el a termékeny napot, csak csábítsd el, mintha spontán megkívánnád.

2014. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Naponta többször? Haha ne fáraszd magad.... A sperma kb 24 óra eltrltévrl éri el a petesejtet. Amúgy meg vagy 2 nspig életben vannak benned a spermák még ha meg se termékenyít... Nézzél már ennek utána ha nagyon gyereket akarsz...
2014. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Első és második! sajnos vagyunk akiknek így sem sikerül! 2,5 év sikertelenség után feladtuk a baba témát másfél évre mégsem sikerült akkor sem! Pedig nem követtem a ciklusomat mêg semmi ilyesmi!
2014. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi minden második napon voltunk együtt, és az ovu teszt szerint és azóta is így van nekem a 7-8 napon van peteérésem, a szülés óta érzem is, és sokszor fájdalmasabb mint a menstruáció. nekem a doki javasolta a minden második napot, persze ha, mi is úgy kívánjuk. hát úgy kívántuk, néha kicsit kényszeredetten is, de voltunk-vagyunk olyan kapcsolatban, hogy ez is ment. sok sikert:)))
2014. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint úgy sikerült teherbe esnem ( 2 alkalommal is), ha a peteérés környékén naponta együtt voltunk. De van, akinek pont az jön be, ha 2 naponta vannak együtt...

Az ovuláció meghatározására én az ovutesztet ajánlanám, pl. a Vaterán lehet venni nagyon olcsón és azok is jók. Mert egyáltalán nem 100%, hogy akkor van a peteérésed, amikorra kiszámolod.

2014. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!