Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ugy terhes ha a...

Lehetek ugy terhes ha a menstruáciom megjött, de a gyomrom majdnem mindennap ég?

Figyelt kérdés
Egy honapig nem voltam a barátommal, ugy hogy szeretkeztünk volna de még is hiztam meg rossz néha a gyomrom, ég vagy valami ilyesmi.
2014. febr. 7. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2014. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát 16 éves vagyok nem szeretnék csalodni a terheségi teszbe :/
2014. febr. 7. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:

" nem szeretnék csalodni a terheségi teszbe"


MILYEN csalódásra gondoltál? Vagy pozitiv vagy negatív az eredmény - melyik lenne a csalódás?

2014. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát arra hogy azt mutatja hogy terhes vagyok :( de havi vérzésem normális volt csak a gyomrom ég
2014. febr. 7. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
a teszt csak akkor mutat pozitívat ha terhes vagy. A fals pozitív angyon ritka az sokkal gyakoribb hogy terhes valaki de negativ a teszt. egyébként nem vagy terhes ha ugyanugy ugyanannyi vér jött mint máskor. A gyomor égés ezer dologtól lehet és nem elsödleges terhességi tünet. Védekezzetek rendesen és akkor végképp ne kell aggódnod miatta.
2014. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a gyomrod éghet a helytelen táplálkozástól. Szerintem ha meg is volt, nem vagy terhes, főleg ha védekeztetek is.

Valószínűleg el vagy savasodva és azért ég. Ez elég korai a te korodban, ezért kicsit figyelned kellene magadra: kerülni a túl sós, fűszeres ételeket, a túl zsíros ételeket, az édességet, az üdítőket, mert ezek nagyon savasítanak. Sok zöldséget kell enni, gyümölcsből napi egy grapefruit vagy egy fél citrom (nem bolti gyümölcslé mert az is savas!!) és gyomorégésre ihatsz tejet mert az is jó rá. Vízből szénsavmentes javasolt, kávét remélem még nem iszol.

Ezen felül lehet venni a patikában Salvus vizet, kb. 600 Ft 1,5 liter, naponta 1-1.5 dl-t elég belőle meginni lefekvés előtt és két hét alatt elmúlik tőle a gyomorégés. Tehát ezt egy kúra, nem azonnal fog hatni, de nekem két hét alatt felszámolta a masszív 4 hete tartó gyomorégésem.

2014. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom.mindenkinek és amugy ha böfögök akkor egy kicsit megkönnyebülök es igen rendessen védekeztünk :) megfogadom a tanacsot es nem.eszek sosat edesseget es veszek Salvus vizet :)
2014. febr. 7. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes a helytelen táplálkozás vagy reflux miatt ég a gyomrod ..de azért nem ártana egy teszt, hogy teljesen megnyugodj jobb félni mint megijedni!
2014. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mi az a Reflux??
2014. febr. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!