Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. dpo negativ teszt. Esélyte...

14. dpo negativ teszt. Esélytelen?

Figyelt kérdés

Pont két hete pozitiv ovuteszt. Holnapra nem várom. Két hét után már mutatnia kellene?

Két hete volt pozitiv az lh teszt, aznap, másnap együtt voltunk.


2014. febr. 8. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
van akinek még nem mutatja nyugi. De pár napon belül ki kéne mutatnia, éne gy esetet tudok akinek nagyon késön mutatta ki, egyik barátnömnek aktus után 20 nappal mutatta ki elöször pedig biztos az ovu dátuma mivel uh-os kciklus követése volt, valamiért mégsem mutatta ki neki. Most született meg a kislánya decemberben. Amig nem jön meg addig van esély.
2014. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy esélytelen! :) Nekem majdnem 2 hetet késett a menstruációm, minden teszt negatív, bejelentkeztem orvoshoz is, aztán gondoltam még egyet tesztelek doki előtt és akkor lett pozitív a tesztem. És akkor is csak halványan. Szóval van még esély. Amíg nem jön meg, addig lehet reménykedni. :)
2014. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor késői ovud volt, vagy ilyen sokaig nem mutatta ki a teszt a késés utan?
2014. febr. 9. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az lehetett. :)
2014. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!