Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja hagytam abba a...

Egy hónapja hagytam abba a tabletta szedését és ötször hatszor voltunk eggyütt. Rám törnek hányingerek, és elég sokat eszem, Terhességi tesztet nem csináltam. És akkor voltunk egtgyütt amikor peteérésem lehet (elméletben) Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes vagy, de elég kicsi az esélye annak, hogy ezeket a tüneteket már az okozza. Ha egy hónapja hagytad abba, akkor kb. két hete foganhatott a baba, ez azt jelenti, hogy négy hetes terhes vagy. (Persze ez mind a nagykönyv szerinti eset: foggátló felfüggesztése után jelentkeznie kell megvonásos vérzésnek, majd 13-14 nappal később lehet peteérés, megtermékenyülés, beágyazódás.)

Mikor kellene menstruálnod elméletileg?

Ha késik, akkor csinálj tesztet.

2008. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen csinálnék egy tesztet
2008. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!