Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napos késés után negativ...

Smallkitty kérdése:

5 napos késés után negativ Predictor Early teszt. Érdemes megpróbálnom egy másik (facelle) tesztet is, ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A perdictor egy kalap sz..r! Tesztelj mással akár most.5 nap késés nem kevés.
2014. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
görbéd nincs ? Azon jobban látszódik hogyha esetleg később volt ovud és azért véled úgy, hogy késik...
2014. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsen, ovulációs tesztet csinàltam, abból gondolom, hogy késik...
2014. febr. 8. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem várt napján teszteltem ugyanilyennel, ráadásul délután, és már szépen mutatta a pozitívat. A baba félidőben fogant, ebben biztos vagyok, tehát 14 napra rá, már egyértelműen kimutatta már a délutáni vizeletből is. Azért próbáld meg másikkal is pár nap múlva, biztos a mi biztos!
2014. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggel megcsináltam a facelle tesztet, ami halvány pozitív lett. Nem tudom mire gondoljak, mi legyen a következő lépés. A tüneteket érzem, már egy hete, mellfeszülés, rosszullétek stb...
2014. febr. 9. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
tudsz képet felrakni? Ha pozitív akkor baba van! 8-))))
2014. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy harmadik, gyógyszertári teszt is negativ lett... és még mindig nem jött meg... kicsit dühitő, hogy pont akkor késik mikor próbálkozunk a babával, és nem korábban... ez eléggé fájt :(
2014. febr. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!