Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 12-én kellett...

Lehetek terhes? 12-én kellett volna megjönnie, de megjött már tegnap. Bár nem rendesen, csak olyan barnás, és ma is olyan maradt, még betét sem kellett, csak tisztasági. Egyébként mindig pontosan 28 napra szokott megjönni.

Figyelt kérdés

Nem is volt semmi, ami menstruáció előtt szokott lenni, mellfeszülés, nagyobb étvágy, nagyobb has. És menstruációs görcseim sincsenek.

Tesztet nem csináltam, mert úgy tudom, csak a nem várt időpontja után érdemes, mert addig nem mutatja ki úgysem.


2014. febr. 9. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
megjött, vagyis nem vagy terhes...
2014. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha más a vérzés mint a megszokott jó esély van rá!:) tesztelj
2014. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért tünetek szoktak lenni terhesség esetén is, olyanok, mint menstruáció előtt.
2014. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár az is lehetsz,de nem feltétlenül.Nekem is volt már olyan, h a menzi barnázással indult,aztán két nap múlva jött rendesen.Szóval bármi lehet...
2014. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még mindig semmi, csak kis barna :S

2014. febr. 10. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes! a terhesség egyik elöjele a barnázás is lehet! tesztelj nyugodtan,mostmár mutatni fogja ha terhes vagy, sok szerencsét :)
2014. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!