Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már igy? Menstruáció...

Voltatok már igy? Menstruáció helyett pirosas barnás "menszesz" van. Nem akar megjönni rendesen, tesztek neg-ak.

Figyelt kérdés
Színben is más,mint a rendes vérzés, meg mennyiségben is. Barnás pirosas, és kevés. Ilyen esetben fennálhat terhesség gyanuja? Mert ha igen, akkor gondolom nem lesz jó vége. Vagy még lehet? Vagy a neg tesztek teljesen kizárják ezt? Orvoshoz csak hétfőn vagy kedden tudnék menni, de addig is szeretnék tapasztalatokat, mert nagyon nyugtalan vagyok. Fájdalmam nincs.
2009. márc. 20. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én Januárban voltam nőgyogyónál, minden ok volt, mondta is a doki, hogy akciózzunk, mert épp PÉm volt (jan 13 volt a menszim). Mondom király. Ittam abban a hónapban a cickát és a palástfüvet a PÉtől, sőt még gyógyszert is kaptam a dokitól (mert korábban volt dec-ben egy spontán vetélésem), hogy ha összejött a baba, akkor megmaradjon. Erre csak vártam, vártam semmi. Februárban a nemvárt napján barnázni kezdtem, így azt hittem megjön, abbahagytam a gyógyszert. Mondta a doki, ha abbahagytam, pár nap és megjön, ha nem jön meg baba van. Csináltam tesztet, negatív lett. És csak nem jött meg, teltek a hetek, mégegy teszt, negatív. És végül márc 6-án 51 napra jött meg rendesen, februárban volt a 3 napig tartó barnázás és semmi. Már épp mentem volna vissza a dokihoz, mikor megjött. Nem tudom mitől volt, vagy hormongond a tabi miatt, sokaknál olvastam, hogy a cickafark is kitolja a ciklust, de olyat is olvastam, hogy egyszerűen csak pihent a szervezet. Szóval nem tudom, mi volt, most a márciusi ciklusom 15. napját taposon és talán volt már peteérés is.

Szerintem várjál még és ha nem jön meg, lehet még baba is, hiszen a terhesség is járhat pecsételéssel, de jobb, ha lát doki. A teszt pedig lehet negatív, ha később fogant meg a baba. Ha viszont mégsem vagy terhes, akkor lásson doki, mert hormongond lehet. Sok sikert!

2009. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Remélem tényleg nincs semmi baj, szeretném ha baba lenne, de ettől a vérzésintenzitástól meg szintől megijedtem,most inkább azt akarom, jöjjön meg rendesen, csak ne legyen a babának semmi baja -ha van persze-. Nagyon meg vagyok ijedve, de eddig vártam, hátha megjön rendesen, és kicsúsztam a dokim rendeléséből, majd hétfőn rendel legközelebb. Remélem Neked is minél hamarabb + lesz a teszt :)
2009. márc. 20. 15:53
 3/8 A kérdező kommentje:
A cickafark teát most kezdtem el inni tegnaptól, remélem az is csinál valami jót :)
2009. márc. 20. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm én is a jókívánságot. :)

Amikor először teherbe estem sajnos nálam is volt barnázás, meg néha piroska is, egyből mentem dokihoz, megállapította, hogy baba van, de aztán sajnos elhalt és ezért volt egy műtétem is. :(

De a baba ott volt. Mondjuk genetikai hiba volt így nem tudtuk volna megmenteni, de soksknál van pecsét és foltok a terhesség alatt is. Azt szokták mondani, hogy a piros nem jelent jót, a barna még nem baj, de sztem mindenképpen az a jó, ha lát orvos, mert ha a tapadással van gond, abban tudnak segíteni gyógyszerrel és nem megy el a baba! Nagyon szorítok Neked és remélem sikerült és minden ok lesz. :) Ha van kedved, majd írd meg, hogy mi volt a dokinál! Szorítok! (Első voltam.)

2009. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint én: nekem a cicka sajna nem jött be, mert eltolta a ciklusomat, de sokan nagyon dícsérik. Én most málnalevelet iszom PÉ-ig, aztán palástfű. A cickát csak peteérésig idd a menszi utolsó napjától, aztán idd a palástfüvet, az segíti a beágyazódást. :)
2009. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked :) Mindenképp elmegyek ,remélem hétfő nem késő még!

A cickafarkról én is jót hallottam, azért kezdtem el tegnap. Nem sokat, csak egy pohárral este, meg gondoltam igy is folytatom. Amúgyis rendszertelen volt a menstruációm, de ez a hónap most nagyon bekavart. Próbálkoznánk a babával, attól is nagyon el lennék keseredve, ha nem jönne, de ha baja lenne....hú, erre nem is gondolok. Remélem nem lesz baj :-) Neked is minden jót kivánok és mégegyszer köszi!

2009. márc. 20. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
szia!nekem is így volt de asztán sajna megjött!
2009. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, most kicsit megnyugodtam! Na, nem attól, hogy sajnos megjött Neked, mert én sem vártam túlzottan, de ez sem jó. Vagy jöjjön rendesen -ha már muszáj neki, vagy sehogy (inkább ez lenne a jobb) Szeretném a babát, de nekem ne pecsételgessen ez a valami itt :-)) Kivánok Neked is minél hamarabbi + tesztet :-)
2009. márc. 20. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!