Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy menszi? Mik...

Beágyazódás vagy menszi? Mik a tünetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót szedtem múlt év dec 26-ig. Akkor megjött rendesen a menstruációm, de rá két hétre újra megjött a menstruációm(jan 10)Ha nem szedek fogamzásgátlót akkor elég kiszámíthatatlan a menszim.(28-40 nap)A kérdésem az hogy február 4-én azt vettem észre hogy van egy két pötty vér a bugyimon. Másnap pedig még egy kis maszatolás.Utána való nap voltunk együtt a párommal ((feb 6) Ez peteérés lett volna? Nem túl késő ahhoz? Most ma pedig görcsöltem . Menszi lesz vagy esetleg beágyazódás?

A menszit nekem általában erős fejfájás szokta jelezni de az most nincs sehol!Mik a tünetek általában? Olvasgattam utána de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2014. febr. 10. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy mi lehet ez Neked.

De nekem 1 héttel a nem várt előtt jelentkeztek tünetek:

erős fáradtság álmosság, hányinger-hányás, éhség érzet egész nap és hasszúrkálás időközönként 1 percig kb.

Ez most múlt el, már nagyon ritka a hasszúrkálás, (1 héttel a nem várt után)

3 nappal a nem várt előtt pozitivat teszteltem!

Drukkolok Neked is!!

2014. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!