Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már végre sikerülhet a...

Most már végre sikerülhet a baba? 2 ciklussal ezelőtt miért nem jött össze?

Figyelt kérdés

Már ez a 4. hónapunk...

kicsit kezdek elkeseredni, mert 2 ciklussal ezelőtt simán összejöhetett volna a baba a hőm szerint is, jókor akcióztunk, minden jó volt, mégsem lett baba:(((

itt a diagramm: [link]


Ebben a hónapban már úgy voltam, hogy nem érdekel, nem hőmérőzök, de nem bírtam ki és pont elkezdtem pé kor mérni.Viszont aznap amikor leesett a hőm pont hulla fáradt voltam és nem voltuk együtt:(Már azt beszéltük a párommal, hogy akkor minden nap szeretkezünk, és az már tuti kell, hogy baba legyen belőle.Most akkor hogy kihagytuk azt a napot, ne is reménykedjek?

Tudom sokan azt mondják, hogy a 2 naponta szex a tuti, de múlthónapban is pont jól elkaptuk a pé, mégsem lett baba:((

itt az ehavi görbém, nézzétek meg!!!

[link]



2008. júl. 20. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és ez miért van, hogy eddíg minden hónapban éreztema pé-t...határozottan tudtam mikor van, most meg semmi...egyátalán nem éreztem semmi pé-re utaló jelet...akkor lehet nem is volt?

Mióta(2éve)nem szedem a gyógyszert mindíg éreztem a pé-t.

2008. júl. 20. 09:30
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy a luteális fázisomban van valami gubanc?Nem éppen platószerű a 2 ciklussal ezelőtti.Ez mire utalhat??
2008. júl. 20. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

amint látom ti mindent megtettetek, szóval rajtatok nem múlik. azt azért tudd, hogyha mindent jól csináltok, és minden tankönyvszerű akkor sem biztos, hogy összejön. Az orvosok szerint havonta kb 20-30% az esély.

L.

2008. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

úgy látszik próbálkozni kell többször, mint nekünk, de ne add fel, csak beszélj a pároddal, hogy pl azokon a napokon ne igyon alkoholt, illetve szex előtt kicsit mosdjon le hüvös vízzel, kerülje a forró fürdőt, mert nem csak a nőnek kell ám magát gyötörni!

Ha hosszabb ideig nem jön össze, akkor pedig ne magad emészd,hanem kísérd el a párodat vizsgálatra!

2008. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

úgy gondoljátok, hogy vele lehet a baj?Különben nekem is megfordult a fejemben.

Elmonom, hogy miért:amikor szexelünk direkt nem szoktam felkelni az ágyból, nehogy kifolyon a sperma.De úgy vettem észre, hogy másnap sem folyik ki semmi:S:S

Kevés lehet neki?Úgy emlékszem régebben, mikor még bogyót szedtem azért volt ami kifolyt.

akkor elvileg ezek a próbálkozások jók voltak, csk valami gáncs van ami miatt nem jön össze.??azt hittem bénázunk és nem tudjuk elkapni a pé-t:(((

2008. júl. 20. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom. 4 sikertelen hónap után, nem kell kijelenteni, hogy valami gubanc van. Lehet, hogy nem jókor voltatok együt, vagy még nem akar jönni a kicsi. Várj még pár hónapot, azután érdemes elmenni dokihoz.
2008. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!